נמשכת השביתה בעיריית חיפה - בוטלו הלימודים בבתי הספר היסודיים ובגנים. ההורים זועמים: "אי אפשר להמשיך כך" - 0404
+
נמשכת השביתה בעיריית חיפה – בוטלו הלימודים בבתי הספר היסודיים ובגנים. ההורים זועמים: "אי אפשר להמשיך כך" יונתן סינדל, פלאש 90

נמשכת השביתה בעיריית חיפה – בוטלו הלימודים בבתי הספר היסודיים ובגנים. ההורים זועמים: "אי אפשר להמשיך כך"

הבלאגן בעיריית חיפה חוגג. עקב סכסוך העבודה המתמשך בין ועד העובדים לראשת העיר עינת קליש, בוטלו היום (שישי) הלימודים בבתי הספר היסודיים ובגנים. כזכור, כבר מיום רביעי החלו העיצומים של ועד העובדים על רקע פיטוריהם של 24 עובדי תברואה בעירייה.

מעיריית חיפה נמסר: "בעקבות הודעת ועד העובדים על המשך השביתה, אנו נאלצים להודיע על המשך שביתת שירותי העירייה. בעקבות הודעת ועד העובדים והודעת הסתדרות המורים על איסור קיום לימודים בתנאים הקיימים: גני הילדים לא יפעלו, להוציא גני ילדים בחינוך המיוחד שיפעלו.

בהתאם להנחיית הסתדרות המורים בתי הספר היסודיים, לא יקלטו תלמידים כולל כיתות החינוך המיוחד המשולבות בבתי הספר היסודיים. גני ילדים של החינוך המיוחד, בתי הספר לחינוך מיוחד, ובתי הספר התיכוניים יפעלו כסדרם, חטיבות הביניים העצמאיות דגן + רעות יושבתו. גן החיות והמוזיאונים יהיו פתוחים בחינם לתושבי חיפה בהצגת תעודת זהות. אנו מתנצלים על אי נוחות הזמנית".

מספר הורים פנו לחדשות 0404 ואמרו בזעם: "המצב בלתי נסבל מאז עלייתה של קליש לכיסא ראש העיר, אי אפשר להמשיך כך. היא לא מנסה להגיע באמת להסדר עם ועד העובדים, נראה שהעניין הופך להיות יותר מדי אישי ותושבי העיר סובלים". בנוסף, לחדשות 0404 נודע כי בתחילת השבוע צפויה להיערך הפגנה ברחבי העירייה בעקבות השביתה בעיר.