הכוכבת החדשה של בנט קיבלה הוקרה מ״מרכז פרס לשלום״ - האם תקח שוב חלק ב״מיני מונדיאל למען השלום״? - 0404
הכוכבת החדשה של בנט קיבלה הוקרה מ״מרכז פרס לשלום״ – האם תקח שוב חלק ב״מיני מונדיאל למען השלום״? אפרת סער, יח״צ

הכוכבת החדשה של בנט קיבלה הוקרה מ״מרכז פרס לשלום״ – האם תקח שוב חלק ב״מיני מונדיאל למען השלום״?

אחרי שניסה להתחבר, ללא הצלחה, עם כדורגלן העבר אלי אוחנה ולהביאו ל״הבית היהודי״, חיבר נפתלי בנט את אלונה ברקת ל״ימין החדש״. בשעות האחרונות ניסיתי להבין היכן הבשורה בשילוב אשת העסקים בצמרת של מפלגת בנט-שקט ולא מצאתי אותה.

אלונה, אשה נפלאה ואדם באמת מיוחד. אלונה תמיד באה מאהבה. אוהבת לסייע ולעזור ותמיד מאירת פנים. אלונה, אשת עסקים מצליחה ובעלת מועדון כדורגל שרשם הצלחה גדולה במשך שלוש עונות. אני בספק גדול אם הרקורד הזה קשור לפוליטיקה ולמעשה, ברור לי שאין שום קשר ופרט לעובדה שאלונה אשה מוכרת, אין כאן שום בשורה חדשה.

אלונה, אמרה במסיבת העיתונאים המשותפת עם בנט ושקד כי, ״ראיתי את ההזדמנות לעשות איתם שינוי חברתי, לקחת את השינוי שעשינו בבאר שבע ולהביא אותו לכלל ישראל״. אלונה, צריכה להבין שכדורגל זה לא פוליטיקה. גם בנט ושקד יודעים זאת, אבל הם החליטו להמר, במטרה שהשם החדש יביא גם מנדטים. ברקת, לא אמרה רבע מילה על בנייה ביהודה ושומרון, מאבק בבג״ץ, מסתננים, בנייה ערבית בלתי חוקית ועל מסורת ישראל.

אלונה, בנט ושקד, יודעים היטב ששינוי, כזה שאלונה מדברת עליו, לא תביא מפלגה של 6-8 מנדטים. גם לא מפלגה של 10 מנדטים ולכן, האמירות נחמדות, אבל רחוקות מן המציאות.

במאי 2017 אלונה קיבלה הוקרה גדולה מ״מרכז פרס לשלום״ וזאת על כך שקידמה דו קיום בין יהודים לערבים באמצעות הכדורגל. אם זה הקידום שחושבים עליו ב״ימין החדש״, הרי שזה נשמע קרוב ליותר ל״ליכודניקים החדשים״ שניסו לגנוב לליכוד את המפלגה. חיבוק מגוף השמאל ״מרכז פרס לשלום״, הדוגל במסירת שטחים לערבים, זה לא בדיוק מה שאמור לדבר למפלגת ה״ימין החדש״.

באותו אירוע שבו זכתה ברקת להוקרה, לקחו חלק כ-800 ילדים ערבים ויהודים וכפי שציינו באירוע ״ישראלים ופלסטינים מרחבי הארץ והגדה המערבית״ – הגדרת שמאל בחגיגה של מרכז פרס לשלום וכל זאת כשהכוכבת החדשה מקבלת את הזכות לבעוט את הכדור במשחק ״מיני מונדיאל למען השלום״.

אם זה ״הימין החדש״ של בנט, הרי שבימין באמת צריכים להתחיל ולדאוג.

 

 

 

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]