אלונה ברקת: ״החלטתי להכנס לפוליטיקה - אמשיך לתמוך בהפועל ב״ש. אסי רחמים ינהל את המועדון״ - 0404
אלונה ברקת: ״החלטתי להכנס לפוליטיקה – אמשיך לתמוך בהפועל ב״ש. אסי רחמים ינהל את המועדון״

אלונה ברקת: ״החלטתי להכנס לפוליטיקה – אמשיך לתמוך בהפועל ב״ש. אסי רחמים ינהל את המועדון״

אלונה ברקת, בעלי קבוצת הכדורגל הפועל באר שבע, אמרה במסיבת עיתונאים באצטדיון טוטו-טרנר, כי החליטה להכנס לפוליטיקה ולהצטרף למפלגת "הימין החדש" בראשות איילת שקד ונפתלי בנט.

ברקת: "לפני הכל חשוב לי להבהיר – אני עומדת, ואמשיך לעמוד, מאחורי הפועל באר שבע. אמשיך להעמיד תקציב ראוי לקבוצה, כזה שיאפשר לו להמשיך להיות בצמרת הכדורגל הישראלי.

אחרי 12 שנה הבנתי שזו חובתי לקחת את האמונה צעד אחד קדימה, לנסות בצניעות אך בנחישות להביא את השינוי שעשינו בבאר שבע לישראל כולה. החלטתי להיענות לקריאה להיכנס לשדה הפוליטי ולנסות ולהשפיע על כלל החברה בישראל.

בחרתי להגיע לבאר שבע לפני כמעט 12 שנים כי רצינו להוכיח, דווקא בנגב, שלאף אחד, לא משנה מה תנאי הפתיחה שלו, אין מונופול על הצלחה,בעידן של פילוג והקצנה האמנו שדרך הכדורגל אפשר לחבר עיר וחבל ארץ שלמים לחלום משותף, למטרה משותפת, ודרך משותפת מעבר להבדל של מצב סוציואקונומי דת וגיל".

ברקת הודיעה כי החליטה להעביר את ניהול הקבוצה לאסי רחמים, שוער העבר ומנכ"ל המועדון. אך הבהירה שתמשיך להיות הבעלים של המועדון ולתמוך בו.

 

 

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]