ניסור בטון באזור הדרום - 0404
+
ניסור בטון באזור הדרום יח"צ

ניסור בטון באזור הדרום

אזור הדרום הוא אזור המתפתח בכל זמן, בין אם מדובר בשכונות שעוברות תהליכי פיתוח שדורשים בנייה ושיפוצים, לבין אם מדובר בבניית פרויקטים של מחיר למשתכן, הרחבה של בניינים קיימים, שיפוץ ושימור מבנים.

אם אתם קבלנים, משפצים, יזמים או אפילו אנשים פרטיים שעוסקים בפעולות בנייה, שיפוצים והשבחת נכסים – חשוב שתדעו כי בכל הנוגע לפעולות שדורשות פתיחת פתחים במבנה כמו גם הרחבת מבנים והריסה של חללים: ניסור בטון הוא כזה שחייב להיעשות בצורה מקצועית.

אבל מתי צריך לנסר בטון?

ניסור בטון בצורה מקצועית נחשבת פעולה הכרחית בכמה וכמה מקרים נפוצים, כמו למשל במידה ויש לבצע שינויים במבנה, במקרים בהם יש להתאים את המבנה לתכנון היזמי, ההנדסי והאדריכלי,  כמו גם שפעולת ניסור בטון באזור הדרום נעשית במקרים של פתיחת חללים, הכנסה של אלמנטים שונים למבנה ולשם התאמה של מערכות שונות (אינסטלציה, חשמל, מים וכדומה) למבנה ולצרכים שלו.

כיצד מנסרים בטון בצורה בטיחותית?

על מנת למנוע אסונות ומפגעים באזור אתר הבנייה או בכל אזור בו מתבצע ניסור בטון, חשוב לנקוט בכלל אמצעי הבטיחות הדרושים, כמו למשל:

אבטחת הסביבה – יש לוודא כי בסביבה אין בני אדם או בעלי חיים שעלולים להיפגע מפעולת הניסור.

ניסור עם מכונות מקצועיות בלבד – יש לבצע את הפעולה רק באמצעות שימוש במכונות מקצועיות, כמו מכונת ניסור יהלום שתפקידה לבצע ניסורים בצורה בטוחה ומקצועית.

אל תיטלו את העבודה לידיים – אל תנסו לנסר לבד את הבטון ובטח שלא באופן עצמאי במידה ואין לכם ניסיון בכך. לשם הפעולה יש לבחור באנשי המקצוע המתאימים המנוסים בתחום ויודעים כיצד מנסרים בטון בצורה נכונה.

מתן תשומת לב – בצעו את העבודה תוך התאמה מלאה לתכניות היזם והאדריכל, כמו גם שיש לשים לב כי התכניות של המהנדס הן כאלה שמאפשרות ניסור בטון או כל פעולה של הרס חיתוך ובנייה בצורה בטיחותית, שאינה גורמת לנזק או להעדר בטיחות במבנה.

בחרו באנשי המקצוע של סמנטו – בחרו באנשי המקצוע של חברת סמנטו על מנת לבצע את עבודות הניסור בצורה יעילה, בין אם מדובר בניסור לשם הכנסה של אלמנטים למבנה עד לניסור לצרכים של הרחבת המבנה, ביטול קירות ועמודים, פתיחת חלונות וכל פעולה הנעשית באמצעות ניסור בטון.