הממשלה מכירה את התיישבות ברגליים - 0404
הממשלה מכירה את התיישבות ברגליים תיירות גוש עציון

הממשלה מכירה את התיישבות ברגליים

אגף משאבי אנוש ממשרד התיירות בתיירות גוש עציון, קיים סיור ויום כיף ברחבי גוש עציון. הסיור התחיל בתצפית מרהיבה במצפור האלף בהדרכת מנכ"ל תיירות גוש עציון משה ברוס. חברי הקבוצה התפעמו מהנוף המרהיב של גוש עציון ומיקומו האסטרטגי בלב הארץ.

משם המשיכו למרכז מורשת גוש עציון בו צפו במיצג האור קולי החדש בכפר עציון המספר את סיפור נפילתה והקמתה של גוש עציון. לאחר שחברי הקבוצה הכירו את מורשת המקום הם המשיכו לסדנת לחמים בפת במלח, טיול טרקטורונים ברחבי גוש עציון וקינחו בסיור וטעימות יין ביקב גוש עציון.

ראש המועצה האזורית שלמה נאמן אמר:
"מברך על השיתוף הפעולה. חשוב שמשרדי הממשלה ,וביניהם משרד התיירות, יראו את יופיו של הגוש ומעבר לכך יכירו את ההיסטוריה של המקום ויבינו את הפוטנציאל שלנו. ככל שיותר משרדים יגיעו כך נקבל דחיפה גדולה יותר לתיירים שייחשפו לגוש עציון בפרט ולהתיישבות בכלל".

מנכ"ל תיירות גוש עציון משה ברוס אמר:
הסיור שהתקיים היום הוא חלק מפעילות עמותת התיירות להביא את משרדי הממשלה לגוש עציון, להכיר את המקום מקרוב ולהיחשף לאתרי התיירות בגוש עציון. הסיור הזה מצטרף לשני סיורים של אגפים נוספים במשרד התיירות כחלק מהאסטרטגיה של תיירות גוש עציון".

תיירות גוש עציון

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]