טרגדיה: אמו של חבר הכנסת פולקמן נדרסה למוות ביציאה ממטה מפלגת "כולנו" - 0404
טרגדיה: אמו של חבר הכנסת פולקמן נדרסה למוות ביציאה ממטה מפלגת

טרגדיה: אמו של חבר הכנסת פולקמן נדרסה למוות ביציאה ממטה מפלגת "כולנו"

מפלגת כולנו מודיעה בצער רב על מותה של תושבת העיר תל אביב, נעמי (ליב) פולקמן, בת ה-78, אמו של ח"כ רועי פולקמן.

נעמי ז"ל, נדרסה למוות בידי רכב פוגע בעת שיצאה ממטה המפלגה שבתל אביב.

חברי מפלגת כולנו מביעים את תנחומם הכנים והעמוקים לרועי, בנה היחיד ולכל משפחתו

פרטים על מועד הלוויה ומיקום השבעה יתפרסמו בהמשך.

נעמי (ליב) פולקמן, נולדה בשנת 1940 בתל אביב.
גדלה כבת לאב עובד בניין מבוני העיר, ולאם עקרת בית.

נעמי גדלה בבית עם שני אחים, והייתה בת הזקונים.
אחיה, איתן, לשעבר עובד מערכת הביטחון ומנכ״ל חוג ידידי אסף הרופא. ויוסי, אשר נפגע במלחמת ששת הימים, ונפטר מספר שנים לאחר מכן כתוצאה מסיבוך בעקבות הפגיעה.

נעמי פולקמן ז"ל עסקה בתחום התיירות, אליו הגיעה דרך עבודה ברשת מלונות 'דן'. הייתה אחראית תיירות נכנסת בחברת התיירות היסתור איזרם, ובין היתר ארגנה פרויקטים רבים, הביאה לארץ קבוצות רבות של מטיילים, והיתה בקשרים עם גופים יהודיים רבים ברחבי העולם.

נעמי היתה נשואה לאמנון פולקמן שנפטר לפני 21 שנה. נעמי התנדבה במהלך הפנסיה למשך תקופה בארגון 'עלם' והתגוררה במשען תל אביב.

עד יומה האחרון עסקה בהתנדבות, וגם בפנסיה התנדבה במגוון מקומות. היום, לפני מותה בתאונה הטראגית, התנדבה במטה הבחירות של כולנו.

ח"כ רועי פולקמן, ספד הערב לאמו נעמי ואמר: "אמא העניקה לי בילדותי את הזכות להכיר את ארץ ישראל בזכות עבודתה.

היא הייתה סבתא נפלאה לשלושת ילדיי, ואמא למופת. הייתי ילד לא קל והיא השקיעה את כל מה שיכולה הייתה לתת לי כדי שאהיה הבנאדם שאני היום, ועל זה אני חייב לה לנצח.

אמא צלצלה אליי בשעה 16:14 דקות, רגע לפני שעזבה את מטה המפלגה, ואמרתי לה שלא תחכה לי כי אני מגיע באיחור לפגישה שהייתה לי – כואב לי שלא הספקתי להיפרד מאמא היום בפעם האחרונה.

ראש הממשלה בנימין נתניהו ספד גם הוא ואמר: “בשמי ובשם רעייתי אנו שולחים תנחומים מעומק הלב לח"כ רועי פולקמן ולמשפחתו, על מותה הטראגי של אמו נעמי ז"ל. יחד עם רבים בעם אנו מבקשים לחזק אותם ביגונם ובשעתם הקשה״.

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]