ח״כ אמסלם מתנצל שכינה את גנץ ״אוטיסט״: ״מתנצל מעומקי נשמתי, תקופת הבחירות מוציאה רפש עצום״ - 0404
+
ח״כ אמסלם מתנצל שכינה את גנץ ״אוטיסט״: ״מתנצל מעומקי נשמתי, תקופת הבחירות מוציאה רפש עצום״

ח״כ אמסלם מתנצל שכינה את גנץ ״אוטיסט״: ״מתנצל מעומקי נשמתי, תקופת הבחירות מוציאה רפש עצום״

יו"ר הקואליציה דודי אמסלם התנצל על שכינה את בני גנץ ״אוטיסט״ בחשבון הפייסבוק שלו. 

אמסלם: ״כמה פעמים יצא לכם לומר בחיים, מה אתה נכה? אתה עיוור? אתה אוטיסט? הרי זה דברים שכמעט כולנו אומרים בחיי היומיום ועדיין אין לאף אחד מאיתנו שום כוונה לפגוע חס וחלילה באוכלוסיות האלו.

לצערי הרב, תקופת בחירות היא תקופה רעה ומכוערת שמוציאה רפש עצום, אבל בעיקר ניצול ציני של אנשים קטנים שלא רואים שום דבר בעיניים מלבד קולות.

אמרתי בטעות אני מודה, את המילה אוטיסט וכל אחת ואחד מכם בטח יודעים שלא הייתה לי שום כוונה לפגוע, לא בבת של אותו יאיר לפיד, לא באחותי הקטנה שלצערי הרב גם נמצאת בקטגוריה דומה ולא באף אחת ואחד שסובלים מליקוי כזה או אחר.

אני מתמודד עם הכאב הזה מבית ומכיר את הנושא מקרוב והניצול הציני הזה שכל מטרתו היא קולות בלבד זה משהו שמצער ומכאיב לי במיוחד.

במשך שנים רבות אני פועל למען האוכלוסיות המוחלשות, מי שמכיר אותי יודע על הקרבה הגדולה שלי למוסד שלווה בירושלים שהוקם על ידי קלמן ומלכי סמואלס שאותם אני מלווה כבר כמעט 20 שנה ומסייע להם בכל תחנה אפשרית כדי להקל על פעילותם.

בכנסת הנוכחית העברתי מספר תקנות וחוקים כדי לסייע ולהקל על האוכלוסיות האלו ואף הורדתי את תשלום הארנונה לכל המוסדות המתנדבים כדי שיעסקו בדבר העיקרי שהוא הטיפול המסור באנשים ולא בגיוס כספים לתשלומי מיסים.

לפעמים קורה שאנחנו מתבטאים במילים פחות מוצלחות, אבל לנופף בזה כדי להצליח ליצור שנאה וקיטוב למטרת איסוף קולות זה מעשה בזוי בעיניי.

הנושא הזה חונה אצלי בבית ומעולם לא הייתי מעז לפגוע באף אחת ואחד מהאנשים המיוחדים האלו.

בכל מקרה, חשוב לי שתדעו שממש לא התכוונתי לפגוע, אבל אם זה קרה, אני מתנצל מעמקי נשמתי. סליחה!״.