רשימת הבית היהודי תקבע היום בפריימריז. גורמים: ״חייבים לחזור לשורשים - תמו ימי בנט״ - 0404
+
רשימת הבית היהודי תקבע היום בפריימריז. גורמים: ״חייבים לחזור לשורשים – תמו ימי בנט״ הבית היהודי

רשימת הבית היהודי תקבע היום בפריימריז. גורמים: ״חייבים לחזור לשורשים – תמו ימי בנט״

רשימת הבית היהודי לכנסת תקבע הערב בבחירות המקדימות שייערכו באוניברסיטת בר אילן (16:00-20:00). 950 חברי מרכז הבית היהודי רשאים להצביע ולבחור מבין החברים שהגישו מועמדות לכהונה כח״כ מטעם הסיעה.

הרשימה המלאה: אברג׳ל מירי, אסעד אייל, בן דהן אלי, בן ישר יעל, בן ציון דוידי, גנץ זהבה, דובוב יונתן, דנינו דורון, זוהר שוקי, יוגב מוטי, מגנז׳י צחי, מתתיה רחל, צדוק ארז ורפפורט אורלי.

אמש, החליטה מועצת הבית היהודי כי הרב רפי פרץ, מי שכיהן כרב הצבאי הראשי, ישמש כיו״ר המפלגה ומי שיוביל אותה בשנים הקרובות.

גורמים במפלגה מודים כי הרב פרץ לא היה הראשון ברשימה ולפני כן נעשו פניות לגורמים שונים, אך אלה סרבו לתפקיד: ״נעשו פניות לגורמים שונים וגם לרב פרץ. מה שחשוב כעת שהחלטנו וצריך לעמוד מאחורי מי שיוביל אותנו וזה הרב פרץ. אנחנו חייבים לחזור לשורשים ולמפלגה ציונית-דתית כמו שהציבור הכיר אותה בעבר. תמו ימי בנט והניסיונות להראות טוב בפני אחרים. צריך להאבק על התורה, על הדת ומסורת ישראל. אם לא אנחנו, מי יעשה זאת? הרב רפי פרץ כעת בתפקיד והוא חייב לדעת שכאן לא מדובר בצבא. שם הוא התנהל כפי שציפו ממנו ולא תמיד כפי שצריך. כעת, מעלינו ומעליו יש את הקב״ה ואין כאן שמאל וימין – יש הלכה, יש דת ומסורת ישראל. זה אנחנו ולשם צריך להוביל. אנחנו חייבים לחזור לשורשים״.