הרב רפי פרץ מונה לתפקיד יו"ר הבית היהודי - 0404
+
צילום: אביר סולטן, פלאש 90

הרב רפי פרץ מונה לתפקיד יו"ר הבית היהודי

המועצה הציבורית לבחירת יו"ר למפלגת הבית היהודי החליטה להמליץ על מינויו של תת אלוף במיל' הרב רפי פרץ לתפקיד יו"ר מפלגת הבית היהודי.

הרב פרץ נבחר בידי המועצה הציבורית לאחר דיונים מעמיקים והליך בחירה ארוך וקפדני שכלל מעל ל-70 מועמדים ומועמדות.

מינויו יובא לאישרור מרכז המפלגה אי"ה מחר בשעה 20:30 ביחד עם נציגות ונציגי רשימת הבית היהודי שייבחרו מחר בידי מרכז המפלגה לכנסת ה-21.

יו"ר האיחוד הלאומי, ח"כ בצלאל סמוטריץ': "ברכות לידידי ורעי הרב רפי פרץ על היבחרו לתפקיד יו"ר הבית היהודי. אתגרים גדולים ניצבים בפנינו ואני סמוך ובטוח שבעבודה משותפת ומתוך הערכה הדדית נפעל לבנייה מחדש של הציונות הדתית וביתר שאת. עוד נכונו אתגרים רבים לציבור הגדול הזה והבע"ה בימים הקרובים נצא לדרך משותפת של כתיבת הפרק הבא בעשייה ובהשפעה הרחבה של הציונות הדתית על עם ישראל.

הרב רפי, אני שמח על הצטרפותך ומצפה לעבודה המשותפת. אני קורא לך לשבת איתי כבר מחר ולסכם על עקרונות הריצה המשותפת שלנו ושל יתר הכוחות בימין. היום יותר מתמיד – יש על מי לסמוך".

ח"כ מוטי יוגב, המתמודד לרשימת הבית היהודי: "הרב רפי פרץ אישיות ראויה מאד, להוביל בעת הזו את הבית היהודי. שמח בבחירתו ואומר לו: רק חזק ואמץ. כשם שהובלת מסוקים בטיסות קרביות חשוכות והבאת לוחמים אל המטרה, כשם שחינכת אלפי תלמידי מכינה להיותם חיילים חדורי אמונה ואומץ בצה"ל, כך אין לי ספק שתוביל את הבית היהודי גבוה.

מכוחה של תורה ואמונה נשפיע טוב על כל האומה והמדינה. תודה למועצה הציבורית שעשתה עבודה במסירות ובנאמנות. אור חדש יאיר על הבית היהודי".