ככה תכינו את הבית לקראת האביב! - 0404
+
ככה תכינו את הבית לקראת האביב! צילום: יח"צ

ככה תכינו את הבית לקראת האביב!

ימי החורף נמצאים בשיאם וכעת כל מה מעניין אותנו כבעלי בתים, הוא לחמם את הבית ולשמור עליו חם ויבש.

עם זאת במדינת ישראל, העונות מתחלפות מהר והאביב כמו גם החום הגדול, מכים כבר בשלהי חודשי מרץ – אפריל, לכן רבים רוצים להכין את הבית שלהם גם לעונות החמות כמו גם לחגים הממשמשים ובאים עם השמש החמימה.

אז כיצד נכין את המבנה בו אנו גרים לקראת האביב? הנה כמה פעולות חשובות שיש לנקוט בהן:

ביצוע הדברה מקצועית – בימי החורף כמעט שאנו לא מרגישים במזיקים מלבד אולי זבובי חורף או תולעי מים ושלשולים אוהבי לחות וקור. בקיץ ובאביב לעומת זאת, נוכל לראות כבר יותר ויותר מזיקים באזור הבית והחצר, לכן חשוב לבצע הדברה מקצועית בבית כבר בתחילת מרץ.

הזמינו מדביר מקצועי אשר מבצע הדברה אורגנית וטבעית בתים פרטיים, כמו גם כזה שיכול להתאים את סוג הרחקת המזיקים לצרכים שלכם, כגון: הרחקת יונים באמצעות קול, הדברת מכרסמים, הרחקת תיקנים ועוד. בין שירותינו, מגוון סוגי הדברות בהתאמה אישית לסוג המזיקים ולצרכי בני הבית.

ניקיון יסודי – כעת חשוב לבצע ניקיון יסודי לקראת ימי האביב. שכרו חברת ניקיון מקצועיות המספקת ניקיון מבנים, פינוי פסולת, ניקוי חדרים מן היסוד, ניקוי רשתות  ועוד. בחרו חברת ניקיון שתוכל לנקות באופן יסודי את המבנה, להכניס סדר ולמיין בין חפצי חורף לקיץ, כמו גם שחשוב לבצע את הניקיון לאחר שבוע מזמן ביצוע הדברה בבית. בכך תוכלו לשמור על הדברה תקינה שתחזיק מעמד לארוך זמן.

ניקוי חלונות בגובה – בימי החורף הקרים החלונות והרשתות שלנו נמלאים אבק וכתמים קשים, לכן חשוב לבחור חברת ניקיון המציעה ניקוי חלונות בגובה. כאשר אתם מבצעים ניקוי חלונות תחתונים או עליונים בצורה מקצועית: אתם מכינים את המבנה לעונה החמה ונהנים מחלונות נקיים לתקופה ארוכה.

הכנת החצר – הכינו את החצר שלכם לקראת הקיץ על ידי הכנת הגינה וניכוש עשבים שוטים, גיזום עצים (שיקנה כוח לעצים ולשיחים בחצר), כמו גם שיש לפנות פסולת מהחצר למען הרחקת זוחלים מהמבנה.

עשו את כל אלה תוך שאתם בוחרים חברות מקצועיות, והבית שלכם כבר יתחיל להרגיש רענן, מוכן ונעים יותר גם לחום וגם לקור!