ערבי בן 20 מטירה נעצר לאחר שניסה לרצוח את מנהל המפעל בו עבד ועובד נוסף - 0404
+
ערבי בן 20 מטירה נעצר לאחר שניסה לרצוח את מנהל המפעל בו עבד ועובד נוסף דוברות המשטרה

ערבי בן 20 מטירה נעצר לאחר שניסה לרצוח את מנהל המפעל בו עבד ועובד נוסף

בשעת לילה מאוחרת ביום שני (12.1.19), התקבל במשטרה דיווח על ירי במפעל בטירה. מבדיקה ראשונית של שוטרים שהגיעו למקום התברר כי שני גברים נורו ופונו לקבלת טיפול רפואי. חקירה של חוקרי המשטרה העלתה כי החשוד הצטייד בתת מקלע מאולתר מסוג "קרלו" והגיע למפעל כשהוא חבוש בקסדה ועוטה כפפות.

החשוד הבחין באחראי על העמסת הרכבים במפעל, התקרב אליו, כיוון אליו את תת המקלע וירה לעברו מס' כדורים – 9 מהם פגעו בגופו של האחראי.

עוד העלתה החקירה, כי מיד לאחר הירי, ניגש החשוד למשרדו של מנהל המפעל, טען את תת המקלע במחסנית נוספת וכיוון אותו לעבר המנהל. בשל תקלה, לא הצליח לירות. במהלך ניסיונות הירי של החשוד, התפתח מאבק בינו לבין המנהל במהלכו נפלט כדור מתת המקלע.

כתוצאה מהירי נגרמו לאחראי במפעל 9 פצעי ירי: בבטן, באמה, בעכוז, בירכיים ונגרמו לו שברים בצוואר הירך וברגל שמאל. הפצוע הובהל לקבלת טיפול רפואי בביה"ח מאיר, שם אושפז למשך 13 ימים במהלכם אף נותח.

למחרת, ביום שלישי, החשוד נעצר ומעצרו הוארך בבימ"ש השלום בפ"ת. ביום ראשון האחרון (27.1.19) הוגשה הצהרת תובע נגד החשוד ובכוונת הפרקליטות להגיש נגדו כתב אישום ובקשת מעצר עד לתום ההליכים המשפטיים.

דוברות המשטרה

המפעל בו עבד החשוד.