סחט במשך שנים זוג מכפר סבא: "יחתכו לאשתך את הפנים" - 0404
+
סחט במשך שנים זוג מכפר סבא: "יחתכו לאשתך את הפנים" דוברות המשטרה

סחט במשך שנים זוג מכפר סבא: "יחתכו לאשתך את הפנים"

לפני כחודש התקבל במשטרת ישראל דיווח על סחיטה באיומים של החשוד כלפי בני זוג מכפר סבא, כאשר הבעל מנהל צ'יינג' בעיר. מהחקירה עלה, כי החשוד נהג להתקשר פעמים רבות ובאופן תדיר לבעל הצ'יינג' ודרש ממנו למכור נכסים שבבעלותו ולהעביר לו את הכסף תמורתם.

על פי החשד, בכדי לקדם את כוונת הסחיטה אמר החשוד לבעל הצ'יינג': "החייבים יכולים לשים לך מטען חבלה ברכב או שיחתכו לאשתך את הפנים. אין בעיה..אני אהיה בוורידים שלך כמו שאתה תהיה בוורידים שלי…אתה יודע אני לא אעזוב אותך…אתה יודע אני צריך למות כדי לעזוב אותך…אני אהיה איתך עד המוות..עד המוות אני אהיה איתך..לא יעזור..או שאני אמות או שאתה תמות…גם אם אתה תמות לפניי אז אני אהיה עם אשתך עד שהיא תמות או עד שאני ימות..אחלה משטרה לא תעזור לך, לא לאמא שלך ולא לאבא שלך, משטרה לא תעזור לך אח שלי".

רוב השיחות בוצעו ע"י החשוד בעודו מרצה מאסר בכלא.

עוד התברר מהחקירה כי החשוד דרש מבעל הצ'יינג' לשלם לאשתו (של החשוד) שכר חודשי בסך של כ-10,000 ש"ח למשך העשור האחרון וכן עסק בניכיון צ'יקים לבית העסק של אשת החשוד.

מהחקירה עלה כי בתאריך 20.1.19 בשעת לילה מאוחרת, הבחינה אשתו של בעל הצ'יינג' בכתמי נפט ברכבה שחנה בסמוך למקום מגוריה.

במהלך חקירה סמויה, אינטנסיבית ומאומצת של חוקרי משטרת ישראל, תוך הפעלת שימוש באמצעים טכנולוגיים מתקדמים והפעלת מירב האמצעים שעומדים לרשות המשטרה, החשוד נעצר עם הפיכת החקירה לגלויה.בחיפוש ברכבו נתפס כסף מזומן בסכום של כ-90,000 ש"ח וכן מספר רב של טלפונים ניידים.

מעצרו הוארך מעת לעת בבימ"ש השלום בפ"ת והיום (חמישי), בכוונת הפרקליטות להגיש נגדו הצהרת תובע בדבר הכוונה להגיש נגדו כתב אישום ובקשת מעצר עד לתום ההליכים המשפטיים כנגדו.