"ניאוף בבר אילן": שלטי מחאה נתלו מול האוניברסיטה כנגד כנס הפוליאמוריה המתוכנן - 0404
+
"ניאוף בבר אילן": שלטי מחאה נתלו מול האוניברסיטה כנגד כנס הפוליאמוריה המתוכנן

"ניאוף בבר אילן": שלטי מחאה נתלו מול האוניברסיטה כנגד כנס הפוליאמוריה המתוכנן

שלטי מחאה חריגים הונפו היום (שלישי) על הגשרים הסמוכים לאוניברסיטת בר אילן במחאה על כנס הפוליאמוריה המתוכנן להתקיים באוניברסיטה. בשלטים שנתלו נכתב: "ניאוף בבר אילן! גברת פאוסט, בטלי את כנס הניאוף". 

בנוסף לכך, בימים האחרונים נתלו מאות מודעות בבתי הכנסת ברחבי גוש דן. במודעות הובאה ההזמנה לכנס, ועליה איקס גדול ולידה הכיתוב "ניאוף בבר אילן?!" ו-"לא תנאף". המודעות נתלו בכדי להביא לידיעת הציבור את דבר הכנס המתוכנן להתקיים באוניברסיטה בעוד פחות מחודש.

בין היתר, נתלו המודעות גם בבתי הכנסת של רקטורית אוניברסיטת בר-אילן, פרופסור מרים פאוסט ושל נשיא האוניברסיטה, פרופסור אריה צבן.

השבוע נערכה הפגנה מול ביתה של רקטורית האוניברסיטה, בה קראו המפגינים לרקטורית לחזור בה ולבטל את הכנס לאלתר. בנוסף, רבנים ופרופסורים קראו בשבוע שעבר לאוניברסיטה לבטל את הכנס, ביניהם הרב יצחק שילת, פרופסור עלי מרצבך ונוספים.

מארגון ליב"ה נמסר: "כל מי ששומע על הכנס הנוראי הזה מזדעזע, נזעק ותוהה מה קרה לאוניברסיטת בר אילן. חשבנו שבשבת בה אנו קוראים את עשרת הדברות העומדות בבסיס תורתנו ובתוכם 'לא תנאף' – חשוב שהציבור ידע מה מתרחש 'מתחת לאף' שלו.

אנו שבים וקוראים להנהלת האוניברסיטה ולחבר הנאמנים שלה להתעשת ולא לפעול כנגד הציווי הנצחי 'לא תנאף'. עדיין אפשר לתקן, לעצור את הביזיון ולבטל את הכנס המזעזע".