אינסטלטור סרב לבצע עבודה בביתו של אמיר חצרוני: ״אתה נגד המדינה, לא מעוניין להכיר אותך״ (האזינו לשיחה) - 0404
צילום: 0404

אינסטלטור סרב לבצע עבודה בביתו של אמיר חצרוני: ״אתה נגד המדינה, לא מעוניין להכיר אותך״ (האזינו לשיחה)

אינסטלטור סרב לבצע עבודה בביתו של פרופ׳ אמיר חצרוני וזאת על רקע פגיעתו במדינה ובציבור רב. האינסטלטור הבהיר לחצרוני כי לראות אותו יעשה לו רע וכי הוא מוותר על פנייתו ולא יבוא לבצע תיקון בביתו.

בשיחה טלפונית בין השניים אמר האינסטלטור לחצרוני: ״לא רוצה לבוא אליך ולראות דבר שעושה לי רע בגוף. אני אדם דתי, זה לא מתאים לי נשמה. יש מלא אינסטלטורים שיבואו ויעשו לך עבודה. איתך זה בעיה. אחרי מה שראיתי את מה שאתה עושה, אני לא יכול… אני רוצה לכבד אותך, אבל אחרי שראיתי בטלוויזיה, לא מתאים לי. למה להכניס ראש בריא במיטה חולה? אני לא מעוניין להכיר אותך. לא מעוניין – אתה לא עושה לי טוב. מי שעושה כאלה דברים נגד המדינה, אני לא מסוגל לבוא אליו. לא מסוגל. מבחינת האמונה שלי, אני לא יכול לעשות את זה. לבוא אליך הביתה זה עושה לי רע.

האינסטלטור הוסיף ואמר: ״בטלוויזיה ראיתי אותך וסגרתי, לא רוצה לראות אותך. אני לא מבין מה מתייחסים אליך בכלל. אם הייתי דוקטור הייתי מטפל בך, שתהיה מי שתהיה. אני לא דוקטור, אני אינסטלטור, תפנה לאינסטלטור אחר״.

חצרוני, ניסה לשנות את דעתו ואמר: ״מה הקשר? בין סתימה בכיור לבין שטחים? אני לא מבין ולו לרגע אחד את הקשר״.

חצרוני התייחס לשיחה: ״אינסטלטור שמסרב לפתוח לי סתימה כי אני אנטי דתי, אנטי יהודי ואנטי ציוני״? (האזינו לשיחה).

 

 

 

 

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]