דגשים חשובים לבחירת עורך דין פלילי - 0404
+
דגשים חשובים לבחירת עורך דין פלילי Pixabay

דגשים חשובים לבחירת עורך דין פלילי

כולנו מקווים להעביר את חיינו בשלווה ובנחת מבלי להיכנס למעצר. ואכן, כאשר אנחנו הולכים ברחוב, איש מאתנו לא חושב על ישיבה מאחורי סורגים. מצד שני, לא כדאי לחיות בתחושה של "לי זה לא יקרה", כי החיים מזמנים לנו הרבה הפתעות – חלקן נעימות ואחרות נעימות הרבה פחות. אז אם מזמנים אתכם למעצר פתאומי ואתם מעוניינים לצאת מזה בשלום, חשוב לבחור עורך דין פלילי.

4 טיפים לבחיר עורך דין פלילי שיציל אתכם מהמצב

לפעמים, ההבדל בין הזיכוי להאשמה תלוי בסעיף קטן אחד. אל תתנו לו לחמוק מעיניכם. עורך דין פלילי מקצועי יוביל אתכם בבטחה אל החופש, ובתנאי שתדעו לבחור אותו נכונה:

בחרו עורך דין המתמחה בתחום – תחומי העיסוק של עורכי הדין מסתעפים למגוון רחב של תחומים: נדל"ן, פלילים, צוואות וירושות ועוד. אם אתם זקוקים לעורך דין פלילים, חשוב לוודא שעורך הדין עוסק בתחום זה ואינו "מתפזר" לתחומים אחרים.

בחנו את הצעת המחיר – כאשר אתם בוחרים עורך דין, אתם מחפשים מבצעים, כמו כל דבר בחיים. אבל דווקא עורך דין המציע שירותים במחירים זולים עלול להתגלות כעורך דין בלתי מקצועי. בחנו היטב את המחירים בשוק ובחרו בעורך דין המציע מחירים הוגנים, בהתאם לאיכות השירות שהוא מעניק.

היזהרו מהבטחות – עורך דין אשר מבטיח לכם הרים וגבעות כבר בפגישתכם הראשונה עמו עלול להתגלות כעורך דין שנוסך בכם הרבה ביטחון רק כדי לדלות מכם יותר כסף על שירותיו. העדיפו את עורך הדין שאומר לכם כי הוא לא יכול להבטיח תוצאות, אך הוא יעשה כל מאמץ הדרוש על מנת להוציא אתכם זכאים. זהו עורך דין הוגן שאינו מבטיח לכם הבטחות סרק.

היפגשו עם עורך הדין פנים מול פנים – לעולם על תסגרו עסקה בטלפון עם עורך הדין. היפגשו עמו וראו אם יש ביניהם כימיה טובה והבנה. אחרי הכול, זהו האדם שעמו תעבדו לאורך תקופה ארוכה – עד הזיכוי המיוחל.

סוחטים בכוח

אחת העבירות שעמה מתמודדים עורכי דין פלילים היא סחיטה בכוח. ההגדרה למעשה זה היא הנעת אדם מסוים לביצוע מעשה אסור או מעשה מגונה על ידי איומים וסחיטה. סחיטה באיומים עלולה להתבטא בהתנהגות, במילים או בכוח פיזי. קיימים סוגים שונים של סחיטות. אחת הנפוצות שבהם היא סחיטה מינית. אחת הצורות שלה היא איום על אדם בפרסום תמונות חושפניות בתמורה לטובה כלשהי. על כל פנים, אם אתם חשים כי נפלתם קורבן לסחיטה באיומים או בכוח, חשוב לפנות לעורך דין.