קומפלט חברה לניהול ועד בית ואחזקת מבנים - 0404
+
קומפלט חברה לניהול ועד בית ואחזקת מבנים Pixabay

קומפלט חברה לניהול ועד בית ואחזקת מבנים

עדיין עוברים מדלת לדלת כדי לגבות כסף מהשכנים עבור החשמל? או אולי עורכים אסיפת שכנים עם כל השכנים בבניין אחת לחודש? הגיע הזמן להתקדם. כי היום ניתן להיעזר בשירותי של חברה לניהול ועד בית ואחזקם מבנים כדי לשפר את איכות החיים ולקדם את העניינים בבניין המשותף שלכם. אז אם אתם מעוניינים לשפר את איכות החיים שלכם, כדאי לפנות לחברה בהקדם.

כל היתרונות בחברת ניהול ואחזקת מבנים חיצונית

אם עדיין אין לכם חברת ניהול ועד בית ואחזקת מבנים האחראית על ניהול הבניין שלכם, כדאי לכם להתחיל ולחפש אחת. אלה כמה סיבות טובות לעבוד עם חברה לניהול בניינים:

חוסך לכם זמן – מכירים את זה שאתם מגיעים בערב עייפים מהעבודה ואז נזכרים שאתם מארחים את כל השכנים לאסיפת ועד הבית? יש נזילה בצנרת ואין לכם פנאי לקרוא לאינסטלטור? הצוות המקצועי של חברה חיצונית לניהול ואחזקת מבנים יעשה את כל העבודה בשבילכם. ובזמן הזה תוכלו להתרווח על הספה ולראות טלוויזיה בסיומו של יום עבודה עמוס.

זמינות גבוהה – חברת ניהול מקצועית זמינה 24/7, כך שאתם יכולים לפנות אליה בכל שאלה ובקשה, גם אם נשרף לכם ארון החשמל באמצע הלילה.

הסוף לשכנים שלא משלמים – בתור ועד בית נאלצתם לריב לא פעם עם שכנים בעייתיים שפשוט לא רצו לשלם את 300 השקלים הדרושים לוועד הבית. כאשר חברת ניהול מבנים חיצונית לוקחת את המושכות לידיים, אין מקום לסירובים. גם אם יש שכנים אשר אינם מוכנים לשלם, החברה תפעיל את האמצעים הדרושים כדי לגרום להם לשלם את חובם.

שומרת על הניקיון – חברת ניהול בניין חיצונית מעניקה שירותי ניקיון איכותיים: ניקיון חדר מדרגות טיפוח גינה ועוד.

דואגת לבטיחות – הצוות של חברת הניהול דואג לאבטח את הבניין באמצעות מערכות למיגון אש, גנרטורים ועוד.

שומרים על קשר עם אנשי מקצוע – אם יש תקלה כלשהי בבניין, הצוות של חברת ניהול בניינים יודע לפנות בחיוג מהיר לאנשי מקצוע רלוונטיים כמו אינסטלטורים וחשמלאים.

העלאת ערך הנכס – דירות המתוחזקות על ידי חברה לניהול ועד בית ואחזקת מבנים נחשבות לחברות יוקרתיות יותר. כך שניתן למכור דירה הנמצאת בבית מתוחזק במחיר גבוה יותר, או לחלופין להשכירה.

עלייה באיכות החיים – כשחברה מקצועית לתחזוקת מבנים אחראית על העניינים, ישנה עלייה משמעותית באיכות החיים שלכם. אתם מגיעים בסיומו של עוד יום עבודה לבית מתוחזק ויוקרתי, ויודעים שאין צורך לדאוג לניקיון המדרגות או לבדיקת מערכות לכיבוי אש.

מה עושים כדי לעבור לחברת ניהול ואחזקת מבנים חיצונית?

אם עדיין לא עברתם לשירותיה של החברה המקצועית, תזדקקו לערוך הצבעה בקרב השכנים. זה הזמן לנקות את הבית לקראת הישיבה ולהוציא מהבוידם את המתכון לעוגיות הטעימות ביותר, שכן אתם תזדקקו לרוב של שני שליש כדי להביא חברת ניהול חיצונית. במהלך האסיפה דאגו להדגיש את היתרונות של החברה וכיצד זה ישתלם בסופו של דבר לשכנים.

לאחר שהצלחתם לשכנע את מרבית השכנים בכדאיותה של החברה, מגיע הרגע לחתום על חוזה התקשרות. ודאו כי כל הסעיפים ברורים לכם וחפשו, בין השאר, נקודות יציאה, על כל צרה שלא תבוא. מעבר לכך, כדאי לבדוק שהחברה מספקת ביטוח צד ג' וביטוח למעבידיה.

ואפשר לפנות גם לעמידר

חברת עמידר ניהול ועד בית בנכס היא חברה ותיקה לבניין ושיכון שייסדה לראשונה עוד ב-1949. לחברה תפקיד חשוב בבניין הארץ, והיום היא גם מסייעת ליצור קשר עם חברות ניהול ואחזקת מבנים חיצוניות ומספקת פתרונות דיור וניהול נכסים לאזרחי ישראל.