"הירוק ניצח את השחור": צפו בתיעוד המהמם מתוך עוטף ישראל - המקום בו אלפי שריפות הוצתו ע"י מחבלים - 0404
+
"הירוק ניצח את השחור": צפו בתיעוד המהמם מתוך עוטף ישראל – המקום בו אלפי שריפות הוצתו ע"י מחבלים אלי כהן

"הירוק ניצח את השחור": צפו בתיעוד המהמם מתוך עוטף ישראל – המקום בו אלפי שריפות הוצתו ע"י מחבלים

אלי כהן, דובר כבאות והצלה מחוז דרום, משתף היום (שני) את עם ישראל בתיעודים נפלאים מתוך עוטף ישראל, המקום שבקיץ האחרון ראה רק עשן, אש ושחור, והראה כיצד מתוך כל השריפות הנוראיות שהציתו מחבלי חמאס מעזה באמצעות טרור בלוני ועפיפוני התבערה – הטבע ניצח והצבע הירוק חזר לשלוט בעוטף.

כהן כתב: "לוחמי האש מכבאות והצלה מחוז דרום ובסיוע של כלל לוחמי האש מכל הארץ טיפלו בעוטף עזה בחודשי הקיץ בכ-1800 שריפות שנגרמו מבלונים ועפיפונים ונחשפו לנזק שנגרם לטבע. אין לוחם אש שיכול לצפות בנזק ההרסני שנגרם לחי ולצומח ולהישאר אדיש בטח ובטח שמטרתו העיקרית היא להציל חיי אדם ורכוש.

כמפקד צוות, לוחם אש ודובר מחוז דרום, ראיתי את העצב בעיניי התושבים, המפקדים, הלוחמים ובעיני כל אדם שהצליח לחזות בשריפות שכילו לא מעט מן החי וגם מן הצומח. לשמחתנו הרבה לא נפגע אף אדם ואף בית וזה רק הראה כמה לוחמי האש פועלים בנחישות ובמקצועיות.

כצלם מקצועי שצילם לא מעט את אזור הדרום בכלל ואת דרום אדום בפרט וכלוחם אש שראה לא מעט שריפות בחייו ידעתי שהטבע בסופו של דבר ינצח הכל. אז אחרי שתעדתי לא מעט את השריפות באזור העוטף יחד עם חבריי הצלמים (מתנאל, גלי, אדי, ניר צפריר) ועוד רבים אחרים, החלטתי לשחזר מעט מן התמונות ויצאתי היום ליום צילומים בשטח העוטף.

חזרתי מלא באנרגיה ועל כך יש לי דבר אחד לומר "הירוק ניצח את השחור". והמלצתי אליכם – צאו לצלם ובואו לדרום!!".

אלי כהן

אלי כהן

אלי כהן

אלי כהן

אלי כהן

אלי כהן

אלי כהן

אלי כהן

אלי כהן

אלי כהן

אלי כהן

אלי כהן

אלי כהן

אלי כהן

אלי כהן

אלי כהן

אלי כהן

אלי כהן

אלי כהן

אלי כהן

אלי כהן