השר ארדן ונציב הכבאות הניחו אבן פינה לתחנת כיבוי חדשה בשדרות. הצפי: תוקם תוך שנה - 0404
+
השר ארדן ונציב הכבאות הניחו אבן פינה לתחנת כיבוי חדשה בשדרות. הצפי: תוקם תוך שנה כב"ה דרום

השר ארדן ונציב הכבאות הניחו אבן פינה לתחנת כיבוי חדשה בשדרות. הצפי: תוקם תוך שנה

השר לביטחון הפנים, ח"כ גלעד ארדן, ונציב כבאות והצלה לישראל, רב טפסר דדי שמחי, הניחו הערב (ראשון) אבן פינה לתחנת כיבוי חדשה בעיר שדרות.

בטקס השתתפו ראש העיר אלון דוידי, מנכ"ל המשרד לבט"פ משה אדרי, מפקדי כיבוי, נציגי צה"ל ומשטרת ישראל ולוחמי אש של מחוז דרום. על פי התוכנית, הקמת התחנה החדשה תושלם תוך שנה.

כב"ה דרום

הנציב, רב טפסר דדי שמחי ציין כי הקמת התחנה החדשה היא חלק מתהליך ההתעצמות של מערך הכבאות בשנים האחרונות. הוא העלה על נס את מקצועיותם ואומץ ליבם של לוחמי האש במיוחד אל מול טרור העפיפונים והבלונים: "מערך הכבאות הינו גוף הצלה לאומי שמקדיש את זמנו למטרה נעלה אחת: הצלת חיים ורכוש לעתים גם תוך חרוף נפש של הכבאים עצמם".

ראש העיר אלון דוידי ציין כי התחנה החדשה נבנית בתפר לשכונות החדשות שמוקמות בעיר: "זה בדיוק הניצחון שלנו לטרור, הם יורים, אנחנו בונים. אלפי משפחות חדשות יגיעו בשנים הקרובות לשדרות ונמשיך לפתח את העיר".

מפקד מחוז דרום בכבאות והצלה לישראל טפסר שמוליק פרידמן ציין כי בשנה שעברה טפלה תחנת שדרות בלמעלה מאלף אירועים והיא כיום אחת מתחנות המשנה העמוסות בארץ: "אנו כבר נמצאים במהלך הכנות מדוקדקות לקראת התחדשות טרור הבלונים, ונהיה מוכנים באופן מיטבי לעונה הבאה. אני מבטיח לתושבי שדרות והעוטף שנעשה הכל על מנת להגן ולשמור על שגרת החיים באזור".

כב"ה דרום