האם אבי גבאי יתנצל לאחר שטען שנתניהו והימין אשמים בהשחתת מצבת אביו של מנדלבליט? - 0404
+
האם אבי גבאי יתנצל לאחר שטען שנתניהו והימין אשמים בהשחתת מצבת אביו של מנדלבליט? טוויטר

האם אבי גבאי יתנצל לאחר שטען שנתניהו והימין אשמים בהשחתת מצבת אביו של מנדלבליט?

היכן אתה אדון אבי גבאי? מה יש לך לומר כעת? האם תחזור בך מההאשמות המסיתות כלפי ראש הממשלה בנימין נתניהו?

רק נזכיר לך, ב-27 בספטמבר, לאחר שנודע שמצבת קבר אביו של היועמ״ש, אביחי מנדלבליט, הושחתה, מיהרת להאשים את ראש הממשלה ולמעשה, את הימין כולו. כך כתבת: ״כשמעודדים אלימות נגד השמאל ומאיימים על יועץ משפטי בבריונות, אין פלא שאנשים לוקחים את החוק לידיים שלהם. ראינו לאן זה הוביל ב-95. האיש אותו איש והרמיזות אותן רמיזות. גם את האלימות, איומים והבריונות נגד שלטון החוק צריך ואפשר לשנות. ב-9 באפריל נחליף את הממשלה והדרך הזו״.

אופס, איך אומרים החבר׳ה? ״אכל אותה״. גבאי, מיהר לרתום את האירוע לנתניהו, אבל כעת התברר שפעיל שמאל, הקשור במחאות נגד מנדלבליט, נעצר בחשד שהיה מעורב בהשחתת המצבה. הבנת את זה גבאי? מהמחנה שלך. כן, ממחנה השמאל. שלך.

כאשר כתבתי כאן טור על דברי גבאי והאשמתי את השמאל בהשחתת המצבה, היו כאלה מהשמאל שלא אהבו את הכותרת, למרות שבטור הדעה ציינתי כי אם לגבאי מותר להאשים, אז גם לי מותר (בציניות, כמובן). בשורה התחתונה, גבאי טעה, הטעה והסית נגד ראש הממשלה ונגד מחנה שלם.

הציוץ של גבאי לאחר השחתת המצבה:

טוויטר

 

מבזקיםלכל המבזקים

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: 0404web@gmail.com