קבלן שיפוצים לאורך כל הדרך - 0404
+
קבלן שיפוצים לאורך כל הדרך יח"צ

קבלן שיפוצים לאורך כל הדרך

לא מזמן קיבלתם חופש מהעבודה, וכעת אתם יושבים לכם בנחת ושותים קפה של בוקר. סוף כל סוף יש לכם זמן להתבונן קצת בדירתכם ולהבחין בליקויים שונים. הקירות קצת התקלפו עם השנים, גופי התאורה אינם מאירים כמו פעם ואולי גילתם שצינורות האמבטיה אינם מובלים את המים כמו מקודם. אכן, זה הזמן לערוך שיפוץ בדירה, ולשם כך אתם זקוקים לעזרתו של קבלן מקצועי.

מיהו קבלן מקצועי?

לפני שאתם מתחילים במלאכת השיפוץ, עליכם ליצור קשר עם קבלן שיפוצים מנוסה ומקצועי. מומלץ לפנות לקבלן רשום שעבר בהצלחה את הבחינות. תוכלו לבקש אישור מהקבלן עצמו או לבדוק את שמו ברשם הקבלנים. כמו כן, חשוב לוודא שתחום מומחיותו של הקבלן הוא שיפוצים, ולא תחומים אחרים כמו עפר או הריסה. כדאי גם לאסוף המלצות על הקבלן ולבחון אם לקוחות אחרים מרוצים מהשירות.

שיפוץ דירה מאל"ף ועד תי"ו

רבים בוחרים באפשרות של שיפוץ דירה קומפלט, ולא בכדי. לעתים משתלם יותר לשפץ את כל הדירה ולקבל דירה ישנה-חדשה לתפארת. אלה כמה דברים שכדאי להביא בחשבון כאשר משפצים דירה קומפלט:

שיפוץ לפי תכנית – לפני שניגשים לשיפוץ הדירה, חשוב לערוך תכנית מאורגנת שלפיה ייקבע אילו עבודות עומדים לבצע ומהו הצפי לסיום העבודה.

הסכמי עבודה – חשוב לערוף הסכמי עבודה עם הקבלנים לפני תחילת העבודה.

קביעת תקציב – מחיר שיפוץ הדירה נקבע בדרך כלל לפי יחידת עבודה או מטר מרובע. חשוב גם להביא בחשבון את עניין החריגה מהתקציב (בין 15 ל-20 אחוזים, על פי רוב).

נוכחות הקבלן במהלך העבודה – קבלן מקצועי נוכח באתר הבנייה כדי לפקח על העבודה.

לרענן את הריצוף

אחת מבין עבודות השיפוץ הנפוצות יותר היא הדבקת ריצוף. פעמים רבות הדבקה זו עדיפה יותר מהחלפת הריצוף מכמה סיבות. ראשית, מחיר הדבקת הריצוף זול יותר, כך שניתן לחסוך בעלויות השיפוץ. שנית, מדובר בתהליך מהיר יחסית שיכול לארוך ימים ספורים בלבד, מבלי להתפרש על שבועות רבים. ולבסוף, עבודת הדבקת הריצוף נקייה הרבה יותר מהחלפת ריצוף, והיא חוסכת את הצורך בביצוע ניקוי אינטנסיבי לאחר שיפוץ.

מעוניינים בשירותיו של קבלן שיפוצים במרכז? חברת השיפוצים שלי מציעה שירותי שיפוץ ייחודיים במחירים משתלמים: הנמכת תקרה, בניה קלה, ריצוף מרפסת, תיקון רטיבות בקיר וכדומה.

כתבה זו פורסמה בשיתוף פעולה עם פורטל Uclick – פרסום בעלי מקצוע.