פלא האדריכלות - 0404
+
פלא האדריכלות יח"צ

פלא האדריכלות

אדריכלות, או במילים אחרות, ארכיטקטורה, היא תחום מתקדם ומתפתח. האוכלוסייה בארץ הולכת וגדלה, ומחפשת את אנשי המקצוע העוסקים בתחום זה. ניתן למצוא את הטרנד העכשווי והחדש בעסקים, בבתים פרטיים כמו גינות או אפילו על גגות.

אז מה התפקיד של האדריכל מקצועי? בתור התחלה, חשוב לדעת איזה שינוי אתם רוצים לעשות מבחינת עיצוב, איזה סגנון אתם מחפשים ואיך אתם מדמיינים את גינת חלומותיכם. כמובן שהאדריכל יכול לעזור ולכוון אתכם, אך הבסיס צריכה להיות החלטה שלכם. לאחר מכן, הוא יבנה לכם את מה שתבקשו, עם החומרים והצבעים הרצויים.

הביטו בנוף

השם המלא והמוכר ביותר של אדריכל גנים וגינות הוא אדריכל נוף. כפי שנאמר לפני כן, אדריכל נוף משפר את נוף שמביטים מביתנו או מהמשרד. הוא יכול לשנות כל גינה למקום קסום ויפיפה. תפקידו שילוב של עבודה עם הטבע ועם בנייה. כתוצאה מכך, חובה עליו לבדוק פרמטרים רבים חשובים כגון אקולוגיה וכדומה. תקפידו מאוד מסובך אך אדריכל נוף הטוב במקצועו יכול בהחלט להשתלב בכל גינה או גג ולקיים את חלומותיכם.

גינות יפות

אחד התפקידים של האדריכל נוף הוא תכנון גינות, כלומר הוא מכין את הגינה לאורך כל השנה על מנת לשמור עליה בתנאי מזג אוויר שונים. בסערות החזקות של החורף, או בימים היבשים והחמים של הקיץ, האדריכל צריך לחשב, לתכנן ולתפקד בהתאם.  

גנים יפים

תפקיד מרכזי נוסף של אדריכל נוף הוא עיצוב גנים, כלומר הוא מעצב את הגנים לפי הטעם של הלוקח ובהסתמך על חומרים נבחרים העומדים לרשותו. ישנם תחומים רבים המרכיבים תפקיד זה: כגון עיצוב פסלים, עבודות עץ או בניית בריכות שחייה. חשוב מאוד שהאדריכל התייחס לכמות המקום המאפשר לו לבנות ולעצב גנים.

בתים פרטיים

אדריכל נוף עובד עם חברות גדולות וחשובות הרוצות לעצב גנים ציבוריים או של עסק. אך הוא בהחלט יכול לעבוד עם אנשים ובתים פרטיים המחליטים לעצב את הגינות הפרטיות שלהם. האדריכל מתכנן גם עיצוב גינות פרטיות ומאפשר לאנשים פרטיים לבנות גינת חלומותיהם. אחרי פגישה אישית, האדריכל יוכל להבין את הטעם של הלקוח ואתחיל את תהליך של בניית ועיצוב הגינה.

מעוניינים לעצב את הגינה שלכם? תכירו את חברת כפיר פישר אדריכלות נוף, המספקת גם שירותים לגינות פרטיות.

הכתבה נכתבה בשיתוף פעולה עם מגזין עיצוב גינות – TROPIGAN.