עיצובים ברמה אחרת: עיצוב הפנים המושלם לעסק או למשרד - 0404
+
עיצובים ברמה אחרת: עיצוב הפנים המושלם לעסק או למשרד יח"צ

עיצובים ברמה אחרת: עיצוב הפנים המושלם לעסק או למשרד

עיצוב פנים של בית העסק או המשרדים שלכם הוא חלק חשוב מקידום המותג שלכם. למעשה העיצוב מחזק את המותג שלכם, את המסרים שאתם רוצים להעביר לאורחים, לעובדים וללקוחות שלכם וכך למעשה משדרג את מידת המקצוענות שלכם והאופן שבו העסק שלכם מנוהל ומוצג כלפי חוץ.

עיצוב מסעדות ובניית קונספט:

עיצוב מסעדה הוא אתגר לא קטן. עם אינספור תכניות טלוויזיה שמקדמות טבחים ושפים צעירים רבים הרוצים להתקדם בתחום הקולינריה ולפתוח את המסעדה שלהם, הולכת וגוברת התחרות בתחום שהוא תחרותי גם כך. עיצוב מסעדות ובניית קונספט ייחודי למסעדה שלכם יכולה להיות ההבדל בין הצלחה וכישלון. יצירת עיצוב ייחודי משלכם יכולה להוות אטרקציה מלהיבה עבור לקוחותיכם ולכן אין להקל ראש בעיצוב המסעדה.

דוכנים בקניונים – אי נדל"ן קטן בתוך האוקיינוס הגדול:

בקניון הגדול יש נקודות מכירה רבות המתחרות על לב הלקוחות, החל מחנויות קטנות, דרך דוכנים בקניונים ועד חנויות ענקיות של הרשתות הגדולות. בין לבין תוכלו למצוא דוכנים ניידים, קבועים או שולחנות המקדמות נקודות מכירה עונתיות. עיצוב הדוכן שלכם יכול להקנות לכם יתרון ולהבליט אתכם בשטח, מה שלבטח ימשוך יותר מתעניינים וקונים. כמו כן הדוכן שלכם ייראה מקצועי יותר. קשה יותר לקנות מדוכן מאשר מחנות, אולם דוכן שמשדר מקצוענות והשקעה מקנה יותר ביטחון לקונים.

מתקני תצוגה לחנויות:

מתקני תצוגה לחנויות יכולים למשוך קהל רב אליכם לתוך החנות. גם את הקהל שבתוך החנות יש צורך לנתב בצורה שבה אתם רוצים כדי למשוך את תשומת ליבו למבצעים החדשים, לפריטים שאתם רוצים לדחוף קדימה (בין אם מדובר בסוף עונה, מוצרים חדשים או כל דבר אחר). מתקני תצוגה בתוך החנות הם MUST ובחירת המתקנים הנכונים, בחירת העיצוב שלהם, כיצד הם יוצגו בחנות ואיפה יהיו קריטיים להגדלת המכירות בחנות.

איך לבחור עיצוב משרדים מתאים לעסק שלי?

המשרד הוא אבן הליבה של העסק שלכם. לא משנה אם מדובר במשרדים של רשת חנויות או משרדים שבהם ניתנים השירותים העיקריים של העסק – אתם מארחים אנשים במשרד שלכם: שותפים, לקוחות פוטנציאליים, משקיעים וכמובן את העובדים שלכם וקרוביהם. חשוב שהמשרד ייראה מקצועי ומעוצב. עיצוב משרדים משפיע על מיתוג העסק והמסרים שהוא רוצה להעביר וכמובן על הרושם שהוא יוצר כלפי חוץ. אין הזדמנות שניה לרושם ראשוני.

בחברת ArtBox מתמחים בעיצובים חללים לעסקים ולפרטיים ומבצעים את כל העבודה במקום אחד, עם כל בעלי המקצוע המתמחים בתחומם, החל משלבי ייעוץ ותכנון בית העסק ועד למוצר המוגמר.

הכתבה הופקה בשיתוף פעולה עם מגזין לעיצוב הבית.

מבזקיםלכל המבזקים