רוצים דשא סינטטי ירוק תמיד? - 0404
+
רוצים דשא סינטטי ירוק תמיד? יח"צ

רוצים דשא סינטטי ירוק תמיד?

כבר לא צריך לחשוב על כך שהדשא של השכן ירוק יותר, כי מעכשיו והלאה הדשא שלכם הולך להיות הכי ירוק באזור שלכם ולהישאר כך לכל החיים. דשא סינטטי הוא פתרון נפלא ליצירת סביבה ירוקה, מסודרת, בטוחה ואסתטית. על ידי בחירת דשא סינטטי איכותי מחברה מקצועית ומנוסה – אתם עשויים להיות תקועים עם הדשא הזה אפילו לכל החיים מבלי שתנאי מזג האוויר ישפיעו עליו.

כיצד לבחור דשא סינטטי המתאים לצרכים שלכם?

ישנם סוגים רבים של דשא סינטטי כאשר ההבדלים המהותיים ביניהם הם: סוג החומר ממנו עשוי הדשא, צבע הדשא, גובה הדשא ורמת הצפיפות שלו. בחירה של דשא איכותי אולי תעלה לכם מעט יותר בטווח הקצר, אולם הדשא יישאר אתכם לאורך שנים ארוכות קדימה, הוא יהיה מוגן ב-100% מפני קרינת UV ולכן לא יאבד מצבעו והוא יהווה משטח משחק רך ונעים לילדים שלכם.

כמה זה עולה? מחיר הדשא הסינטטי 

מחיר דשא סינטטי  נע בדרך כלל בין 30 ל-150 שקלים למטר. כמובן שככל שהדשא הוא איכותי יותר ובעל סטנדרטים ואיכויות גבוהות יותר כך הוא יהיה יקר יותר. עם זאת, דשא איכותי יותר, בעל תו תקן מחמיר ובעל אישורים לעמידה בסטנדרטים גבוהים אפילו של מגרשי ספורט – יכול להחזיק מעמד לאורך שנים רבות ולרוב אף לכל החיים.

מי מבצע את ההתקנה של הדשא הסינטטי?

התקנת דשא סינטטי צריכה להיעשות בצורה מקצועית ורצוי על ידי החברה המייבאת את הדשא שאתם מזמינים אותו ממנה. היא מכירה היטב את סוג הדשא וצורת ההתקנה שלו בשטח. יהיה עליכם ליישר היטב את השטח, לשים יוטה וחצץ ולוודא שהדשא מותקן כראוי, בצורה ישרה אך עם זווית קטנה מאוד שתאפשר את ניקוז מי הגשמים הצידה למען לא הצטברו שלוליות.

מייבאים את הדשא הסינטטי

גרין ספורט סיסטם בע"מ הנה חברת יבואן דשא סינטטי מקצועית וותיקה המספקת דשא סינטטי ושירותי התקנה שלו בכל רחבי הארץ. החברה עובדת רק עם דשא סינטטי איכותי בעל תו תקן אירופאי מחמיר ובעל אישורים מ-FIFA ו-UEFA לשימוש במגרשי כדורגל. הדשא איכותי, בטוח, נעים ורך למגע וישדרג את הגינה שלכם או כל חלל אחר שאתם רוצים לשדרג עם הדשא הסינטטי שלנו.

הכתבה פורסמה בשיתוף פעולה עם מגזין גינות – טרופיגן.