גם בניקיון צריך להתמקצע - 0404
+
גם בניקיון צריך להתמקצע יח"צ

גם בניקיון צריך להתמקצע

ממבט ראשון, צמד המילים "ניקיון מקצועי" אינו מתגלגל לנו על הלשון. שהרי לא באמת צריך תואר כדי להחזיק ספוג, מגב או סמרטוט ולנקות את הכתמים שפוגעים במראה האסטטי של ביתנו. עם זאת, לעתים נדרשות ידיים מקצועיות כדי לנקות את הלכלוכים הקשים באמת, לצד שירותים מיוחדים כמו ניקוי חלונות או ניקוי רצפות.

החלונות שלכם מעולם לא נראו נקיים יותר

ניקוי חלונות לבתים פרטיים הוא שירות מקצועי שהולך ומתפתח לאורך השנים. יותר ויותר אנשים מבינים את החשיבות שבחלונות נקיים. ואכן, דיירים לא מעטים דואגים לשפשף את הרצפה, לשאוב את האבק מהשטיח או לנקות באמצעות אקונומיקה את חדר האמבטיה, אך רבים מהם אינם מסתכלים אפילו לכיוון החלונות. וכך קורה שהחלונות סופגים את כל הלכלוך ואינם יכולים להעביר את כמויות אור השמש הנדרש כדי להאיר את הבית ולשדר חמימות ונעימות. הכתמים הופכים לקבועים עד כדי כך שנדרשות ידיים מקצועיות שיוכלו להיפטר מהלכלוך.

מעבר לכך, ניקוי חלונות מקצועי מיועד לא רק למי שמעוניין לשמור על ניקיון, אלא גם למי שאצלו נושא הבטיחות עומד בראש מעייניו. מנקים מקצועיים מקפידים על כל כללי הזהירות כאשר הם ניגשים לנקות את החלונות, על מנת להימנע מנפילות.

היתרון שבלחץ

המילה "לחץ" מעבירה בנו תחושה בלתי נעימה מעט. חלקנו נזכרים בתקופת המבחנים שחווינו כסטודנטים, ויש שעוברים בכל יום לחץ בעבודה. אך יש מקרים שבהם לחץ יכול לתרום. ניחשתם נכון, אנחנו מדברים על מכונת שטיפה בלחץ. זוהי מכונה אינטנסיבית שנועדה לנקות משטחים גדולים תוך הפעלת זרם מים חמים חזק בשילוב אדים. הניקוי באמצעות מכונה זו מתאים למטרות שונות דוגמת ניקוי תעשייתי, ניקוי מטבחים לבתי עסק וכמובן – ניקוי לבתים פרטיים.

פוליש לרצפה מבריקה

פוליש קריסטל הוא אחת השיטות הנפוצות יותר להברקת רצפות. אחרי ביצוע הפעולה, לא זו בלבד שהרצפה נראית נקייה יותר, היא גם מבריקה. לפני ביצוע הפוליש למשטח, דואגים לנקות אותו היטב. רק לאחר מכן מחדירים למשטח חומר המכיל מגנזיום באמצעות מכונת הפוליש. כדי להגיע לתוצאות טובות, מבצעים את פעולת הפוליש כ-4 פעמים ברציפות. בסיום התהליך מניחים לרצפה להתייבש ונמנעים מהרטבה למשך שלושה ימים.

חברת דוד קלין היא חברה מקצועית המספקת מגוון רחב של שירותי ניקיון. היא מנקה חלונות, מתחזקת בתים, מבצעת ניקוי בשיטת אוסמוזה הפוכה ועוד.

כתבה זו פורסמה בשיתוף פעולה עם מגזין מקצועי – Expert Info.