כלי העבודה שהופכים את החיים לקלים יותר - 0404
+
כלי העבודה שהופכים את החיים לקלים יותר יח"צ

כלי העבודה שהופכים את החיים לקלים יותר

גופים עסקיים רבים זקוקים לציוד טכני כדי להתקדם, להתפתח ולהמשיך בעבודה תקינה. חלקם מזמינים מכונות לניקיון, אחרים ציוד לגינון ויש המחפשים כלים חשמליים לעבודה או גנרטורים לאספקה חשמלית. כך או כך, בכוחה של חברה מקצועית ואמינה לספק את הציוד הדרוש, כדי שהעסק יוכל להתקיים על מי מנוחות.

המכונה שמנקה את הרצפה

חברות ניקיון, בתי תעשייה, מפעלים ובתי עסק רבים שבהם יש צורך להתמודד במהירות עם ריכוז לכלוך גבוה, מזמינים מכונת שטיפה בלחץ כדי לנקות משטחים גדולים ביעילות ובקלות. מכונה אינטנסיבית זו שולחת זרם מים חם וחזק ששוטף כתמי בוץ, שאריות טיט ועוד מגוון רחב של לכלוכים שקשה לנקותם בדרך אחרת.

דוחסים את האוויר

קומפרסור, או בעברית דוחס אוויר, הוא מכשיר שנועד להמיר כוח לאנרגיה קינטית. זהו מכשיר הבנוי ממיכל לחץ ומיחידות דחיסה, והוא דוחס את האוויר ומשחרר אותו לפי פקודה. הקומפוסור משמש רבות בתעשיות שבהן קיים צורך לייצור אוויר דחוס. קיימים סוגים שונים של קומפוסורים: מדחסי מיני, מדחסי אוויר יבשים, מדחסים שקטים וכדומה.

מעבירים את המשא בקלות

עגלת משא מתקפלת נפוצה בקרב בתי עסק רבים שבהם יש צורך להעביר משאות, חומרים וכלים ממקום למקום. עגלת המשא נוחה לשימוש וניתן לקפל אותה ולהעמידה בצד, על מנת שלא תפריע למעבר העובדים. עגלות משא איכותיות העשויות מחומר חזק כמו אלומיניום יכולות לשרת את מטרותיו של העסק לאורך שנים ארוכות.

ארגז הכלים הפרטי שלכם

כל עובד שטח זקוק לארגז כלים משוכלל וייחודי לאחסון כליו הרבים. ארגז כלים מרכז את כל הכלים הנחוצים במקום אחד, כך שבזמן הנתון יכול העובד לשלוף את הכלי המתאים לעבודתו. קיימים סוגים שונים של ארגזי כלים. ישנם ארגזים העשויים מנירוסטה, אחרים כוללים 7 מגירות שלמות לאחסון הכלים המרובים. כמו כן, מרבית ארגזי הכלים ממונעים על גלגלים, כך שניתן לטלטל אותם ממקום ולמקום מבלי להרים משאות כבדים ולסבול מכאבי גב.

החברה שמספקת לכם את כל הכלים לעבודה השוטפת

מעוניינים לרענן את ארגז הכלים שלכם? או אולי אתם חושבים להחליף את הארגז הישן שלכם בחדש? בחברת אול פרודוקט תמצאו את כל הכלים הנחוצים לכם לעבודתכם – סולמות, גנרטורים, מברגות וריהוט גן הם רק חלק מהכלים האיכותיים המוצעים בחברה.

כתבה זו פורסמה בשיתוף פעולה עם פורטל בעלי מקצוע – Uclick.