פרס ירושלים יוענק לרבנית מרים לוינגר - 0404
פרס ירושלים יוענק לרבנית מרים לוינגר להב אררט

פרס ירושלים יוענק לרבנית מרים לוינגר

ועדת פרס ירושלים לשנת תשע"ט החליטה להעניק השנה את הפרס לרבנית מרים לוינגר, ממחדשות ההתיישבות היהודית בחברון. פרס ירושלים יוענק במסגרת 'כנס בשבע ירושלים' ה-16 של קבוצת 'בשבע'.

ועדת הפרס המורכבת מהנהלת העיתון, רבנים ואישי ציבור נכבדים כותבת בנימוקיה כי "הועדה גאה בהחלטתה להעניק אות כבוד על פועלה המבורך בעשרות השנים במסירות רבה למען ההתיישבות היהודית בעיר חברון, לרגל שנת ה 40 לכניסת הנשים לבית הדסה, וכהערכה על פועלה ומסירותה למען ההתיישבות יחד עם בעלה הרב לוינגר זצ"ל.

דודו סעדה יו"ר קבוצת בשבע הוסיף כי: "הרבנית לוינגר היא החלוץ לפני המחנה, בזכותה חודשה ההתיישבות במרכזה של עיר האבות, בניה ובנותיה, נכדותיה ונכדיו יחד עם הנינים הרבים נטועים עמוק באדמת ההתיישבות, ובעשיה רבה למען חידוש היאחזותנו בכל מרחבי ארצנו".

כאמור, פרס ירושלים יוענק במעמד הנהלת קבוצת בשבע, שרים, ח"כים, אישי ציבור והנהלת כנס ירושלים, במהלך כנס ירושלים ה-16 הקרוב.

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]