גאווה ישראלית בפורום הכלכלה העולמי בשוויץ: 8 חברות ישראליות ברשימת 60 החברות החדשניות בעולם - 0404
+
גאווה ישראלית בפורום הכלכלה העולמי בשוויץ: 8 חברות ישראליות ברשימת 60 החברות החדשניות בעולם דוברות משרד הכלכלה והתעשייה

גאווה ישראלית בפורום הכלכלה העולמי בשוויץ: 8 חברות ישראליות ברשימת 60 החברות החדשניות בעולם

במהלך הביקור בפורום הכלכלי פגש שר הכלכלה והתעשייה אלי כהן את "אבי האקזיטים הישראלי" היזם יוסי ורדי (בתמונה), שסיפר לשר על הגאווה וההערכה הגדולה שקיבל גם הוא השנה, בכל מקום ואירוע שבו השתתף בפורום עם פרסום הזינוק של ישראל למקום ה-5 בדירוג החדשנות העולמי של בלומברג ועל כך ששמונה סטארטאפים ישראלים נבחרו לרשימת החברות החדשניות של הפורום הכלכלי העולמי.

השר כהן: "בעולם כלכלי המאופיין בחדשנות טכנולוגית, מדינת ישראל היא שחקן מפתח. 8 חברות ישראליות מובילות ברשימה מתוך 60 חברות חדשניות היא הוכחה נוספת לכך. אנו נמשיך לפעול להענקת תמריצים וסיוע ליזמים וסטארטאפים שיפרצו דרך בעולם ולחברות רב לאומיות שיגיעו לישראל ובמקביל לפיתוח מו"פ בישראל יעסקו גם בייצור ויצוא".

דירוג החברות החדשניות של הפורום הכלכלי העולמי (WEF) הכתיר 61 חברות מהעולם כ-"חלוצות הטכנולוגיה" המובילות בעולם, שהן בעלות פוטנציאל "לשינוי פניה של החברה והתעשייה" ו"עיצוב המהפכה התעשייתית הרביעית".

למרות מימדיה הקטנים יחסית, ישראל הצליחה להיות מדורגת במקום השני ברשימה, שנייה רק לארה"ב. בין החברות הישראליות שנבחרו לרשימה: Precognize, Utilis, Vayyar, XM Cyber, Innoviz Technologies, Aqua Security, Raycatch, Watergen.

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: 0404web@gmail.com