קמפיין ברשת קורא לרשויות: "תסתכלו לנו בעיניים - מי הרג את הדס תפוחי ז"ל?" - 0404
+

קמפיין ברשת קורא לרשויות: "תסתכלו לנו בעיניים – מי הרג את הדס תפוחי ז"ל?"

לבקשת בעלה של הדס תפוחי ז"ל, גולשים רבים העלו בימים האחרונים תמונות של עיניהם בצירוף קריאה למשטרה לבדוק מה גרם לתושבת עטרת לסטות באופן פתאומי מהנתיב בכביש 60. כזכור, במקום היו עדויות להשלכת אבנים על ידי מחבלים אך המשטרה עדיין מסרבת לחקור את החשד כי מדובר בפיגוע.

שלשום קם יונדב תפוחי מהשבעה על רעייתו הדס ז"ל, תושבת עטרת שנהרגה בציר 60. אמש (שלישי), התמלאו הרשתות החברתיות בתמונות זוגות עיניים בצירוף הקריאה "תסתכלו לי בעיניים: מי רצח את הדס תפוחי?" לבקשתו של אלמנהּ בבקשה מהמשטרה לבדוק את נסיבות מותה. 

"מי רצח את הדס שלנו?", תוהה תפוחי. "הדס אשתי האהובה ואם ילדיי נהרגה לפני שבוע וחצי בתאונה. למרות עדויות להשלכת אבנים בכביש בו נסעה, המשטרה מסרבת לחקור את החשד שמדובר בפיגוע".

יונדב מספר כי "המשפחה והחברים הכואבים מבקשים למצות את הבדיקה: מה גרם להדס לסטות באופן פתאומי מהנתיב? אני מקווה להגיע לחקר האמת עבור ילדיי".

אלי רוזנבאום, שכנה של הדס תפוחי ז"ל ותושב הישוב עטרת, כואב את לכתה ומבקש להזכיר כי "אבנים הורגות". אלי התראיין בתוכנית "האולפן הפתוח" עם בועז גולן ואמר: "אם צה"ל לא יעזור – אנחנו נקים משמר אזרחי". (בסרטון: יונדב מבקש את עזרת הציבור בפרסום התמונות ברשתות החברתיות).

מבזקיםלכל המבזקים