חזן: "ליברמן זה בובת בבושקה - כל פעם פותחים עוד חלק, והוא נראה יותר ויותר קטן" (צפו) - 0404
+

חזן: "ליברמן זה בובת בבושקה – כל פעם פותחים עוד חלק, והוא נראה יותר ויותר קטן" (צפו)

חבר הכנסת אורן חזן מהליכוד התארח בתוכנית "האולפן הפתוח" עם בועז גולן בערוץ 20. ח"כ חזן, תקף את שר הביטחון לשעבר אביגדור ליברמן. 

חזן: "ליברמן מתחיל להראות כמו בבושקה, כל פעם פותחים עוד חלק והוא נראה יותר ויותר קטן. היום הוא בא ביציאה שהוא 'לא דופק חשבון', מה קרה ל'מילה זו מילה'?".

חזן המשיך ודיבר על האולטימטום שהציב ליברמן לפני כניסתו לתפקיד שר הביטחון לאיסמאיל הנייה ואמר: "אולי אתה יכול להגיד לי – 48 שעות עברו כבר או לא עברו? אולי 48 שנים, אני כבר לא יודע למה הוא התכוון… מה שאני כן יודע להגיד זה שליברמן טבע את המשפט 'אום אל פחם לפלסטינה, אריאל לישראל'.

אין דבר כזה 'פלסטין'. לא תהיה כאן מדינה 'פלסטינאית'. יש רק מדינה אחת מהירדן לים, מהגולן, מהחרמון ועד אילת – וזו מדינת ישראל, מדינת העם היהודי. ירדן היא פלסטין ופלסטין היא ירדן. מי שלא טוב לו – אני מבטיח לך שימשיך להיות לו לא טוב, הוא יכול לקום וללכת – ליברמן הוא שמאלן".

ח"כ עודד פורר מישראל ביתנו מסר בתגובה לדבריו ‏של חזן: ‎"התפרעויות על הגדר ורקטות לדרום, למרות תשלום הפרוטקשיין של 15 מיליון דולר מזומן לחמאס מדי חודש – זה השקט שהבטיח הליכוד לתושבי הדרום?

אני מציע לח"כ חזן שינסה לתפוס את השליח הקטארי, כשיהיה בדרך לרצועה מנתב"ג עם עוד 15 מיליון דולר מזומן – אולי יזרוק לו כמה דולרים לנופש בבולגריה אחרי הפריימריז".

מבזקיםלכל המבזקים