יד2: גבעת שמואל מובילה בהיצע ובביקוש לדירות גדולות בנות 6-7 חדרים - 0404
+
יד2: גבעת שמואל מובילה בהיצע ובביקוש לדירות גדולות בנות 6-7 חדרים יח"צ

יד2: גבעת שמואל מובילה בהיצע ובביקוש לדירות גדולות בנות 6-7 חדרים

גבעת שמואל מובילה בהיצע ובביקוש לדירות גדולות, כך עולה מבדיקה שנערכה במערכת YZER מבית יד2.

מהנתונים עולה, כי היצע הדירות הגדולות בנות 5 ו-6 חדרים נרשם בגבעת שמואל עם שיעור של 28% בנות 5 חדרים ו-18% דירות בנות 6 חדרים. גם מחינת הביקושים לדירות גדולות, הנתונים מצביעים כי גבעת שמואל מובילה. רוב הביקושים, העומדים על 25% היו לדירות בנות 6 ו-7 חדרים בגבעת שמואל. 

הבעלים של חברת א. זיתוני המקימה את פרויקט ECO רמת הדר החדשה בגבעת שמואל אבי זיתוני, מציין כי "גבעת שמואל מאופיינת בעיקר באוכלוסייה מגוונת של משפחות מכל הסוגים – מסורתיות, ודתיות וחילוניות. כשמדובר במשפחות מסורתיות לרוב מדובר במשפחות גדולות המחפשות דירות גדולות בנות 6 חדרים.

לכן, היזמים משתדלים לבנות יותר דירות גדולות שהן לא דירות פירמיום. עם זאת, אנחנו בחברה רואים בשנים האחרונות שגם המשפחה החילונית הממוצעת השתנתה. אנו מזהים עלייה בביקושים לדירות גדולות מצד משפחות חילוניות הכוללות 3 ילדים ויותר. אנחנו חיים בעידן בו לכל ילד יש חדר משלנו ולכן, משפרי דיור מחפשים כיום דירה גדולה ומרווחת".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: 0404web@gmail.com