אביה של שיר חג'ג' הי"ד: "רמטכ"ל שמסכן חיילים בכדי למנוע פגיעה בבלתי מעורבים - לא יכול להתמודד לראשות ממשלה" - 0404
+
אביה של שיר חג'ג' הי"ד: "רמטכ"ל שמסכן חיילים בכדי למנוע פגיעה בבלתי מעורבים – לא יכול להתמודד לראשות ממשלה" יונתן סינדל, פלאש 90

אביה של שיר חג'ג' הי"ד: "רמטכ"ל שמסכן חיילים בכדי למנוע פגיעה בבלתי מעורבים – לא יכול להתמודד לראשות ממשלה"

הרצל חג'ג', אביה של שיר חג'ג' הי"ד, שנרצחה בפיגוע בארמון הנציב, הגיב הערב (ראשון) לריצתו של הרמטכ"ל לשעבר בני גנץ לראשות הממשלה. הרצל הוסיף ותקף את עמותות השמאל הקיצוני שמרצות לחיילינו וגורמות להם לפחד לפגוע באויב. 

הרצל: "רמטכ"ל שמוכן לסכן את החיים של החיילים שלנו כדי למנוע פגיעה בבלתי מעורבים בשעת מלחמה, לא יכול להתמודד לראשות ממשלה או לראשות מפלגה ששולחת מחר חיילים למלחמה".

הרצל המשיך ודיבר אל גנץ: "אני תוהה כמה חיילים נהרגו וכמה משפחות שכולות לא יודעות שהן לא היו צריכות להיות משפחות שכולות בצוק איתן או במבצעים אחרים בגלל שהעדפת לסכן אותם ולא את האויב. אני לא מבין מהיכן לקחתם את האומץ לסכן את החיילים שלנו סתם.

או שאולי אני כן יודע – אלו כל סדרות החינוך שמעבירות לחיילים מדרג זוטר ועד לאלופים כל העמותות הקיצוניות כגון קרן מנדל (שבונה היום קומפלקס של כיתות לימוד על שמונה דונם באוניברסיטה העברית בגבעת רם) או האגודה לזכויות האזרח (המחבל) עם הצלב האדום שפשוט מפחידים את הצבא עם כל החוקים הבינלאומיים ודיני המלחמה. בגללם החיילים חושבים שבע פעמים לפני שמגיבים ואתם מעדיפים שבנינו יפגעו.