תקליטנית לכל מטרה - 0404
+
תקליטנית לכל מטרה ליזי אסולין

תקליטנית לכל מטרה

בעולם הדתי והחרדי קיימת תופעה שהיא ייחודית למדי, והיא המצאותן של נשים בתפקיד תקליטנית.  בעוד שבעולם החילוני רוב המתקלטים הם גברים ומספרן של הנשים מועט הוא. ככל הנראה עצם קיומם של אירועים המיועדים לנשים בלבד הביא לכך שנשים רבות מהמגזר החרדי או הדתי מתמחות בתחום התקליטנות ועושות זאת בהצלחה רבה. מהם הכלים שחשוב כי יעמדו לרשותן, ומהם הציפיות שלנו מתקליטנית המוזמנת לאירוע.

לאהוב מוזיקה

אהבה למוזיקה היא אהבה ללא מגדר, כי מוזיקה מייצרת רגש אצל כל אחד ואחד. אבל נכון שישנם מגדרים בהם מוזיקה מסויימת פונה לרגש אחר ולערכים שונים. בעולם הדתי מהווה המוזיקה אמצעי להתחבר אל התפילות, והפיוטים. ומשמשת כאמצעי לחיזוק האמונה.

אין ספק כי על תקליטנית לאהוב מאוד מוזיקה. אבל כשהיא מכוונת אותה למגדר מסויים עליה ללמוד להתאים את המוזיקה שלה לאותו מגדר ולאותו סוג של אוכלוסיייה. לכן עליה לפגוש את בעלי השמחה לפני האירוע לסכם מהו סוג המוזיקה המועדף עליהם, ואם ישנם שירים ומנגינות המועדפים עליהם. כמובן שגם סגנון המוזיקה – חסידי, מזרחי או אחר – מאוד משמעותי.

מהו הציוד בו עושה שימוש תקליטנית?

כדי לתקלט יש צורך בציוד מאוד מסויים המעיד על רמת המקצועיות של התקליטנית שהזמנתם. כמובן שלפטופ עם תוכנה המציגה את הפליי ליסט שלה הוא מאוד משמעותי. כך גם השימוש בכבלים ובלוח בקרה מתאים. כל אלו יאפשרו לה בזמן שהיא מנגנת באירוע שלכם לתת את איכות הצליל הטובה ביותר.

אבל מבחינתם של באי האירוע. ישנו ציוד נוסף שתקליטנית, המהווה למעשה מפעילת האירוע, תעשה בו שימוש. הכוונה כאן היא לכל מיני עצמים זוהרים, רעשנים ושאר חפצים אותם היא יכולה לחלק במהלך האירוע. כל אלו מסייעים להניע את הקהל לרקוד וכמובן איך לא,  לשמוח.

להפעיל את האורחים

וזה בעצם מה שאתם מצפים ממנה. אתם צריכים מישהי שתקים את כולן על הרגליים ותעשה הרבה שמח. אולי גם תעשה סדר, כלומר תדאג לכניסה של בעלי השמחה (במיוחד כשמדובר בבת מצווה). הכניסות כשלעצמן יכולות להיות מרשימות מאוד. ובאמת תקליטנית טובה גם יודעת למצוא את סוג הפעילות שיתאים לקהל שלה באירוע. היא תוכל לעמוד על טיבן של אלו הלוקחות בו חלק ותדע האם מדובר בפעילות רגועה, או כזו שהיא מלהיבה ומקפיצה.

החלק היפה בזה הוא שכדי לשמוח לא ממש זקוקים לאולם גדול ומרשים. גם אירוע המתרחש בבית שלכן יכול להפוך למיוחד מאוד, אם תגיע מי שתוכל להכניס בו חיים וערכים. בינינו סלון גדול שיאפשר מספר חיבורים לחשמל, או לחילופין חצר גדולה (בהתאם למזג האויר כמובן) יכולים לשמש תקליטנית מוצלחת באופן בו יהפכו המסיבה או האירוע שלכם לבלתי נשכחים.

אם אתן זקוקות לייעוץ חינם, או להצעות מחיר בלתי מחייבות צרו קשר כבר היום עם אתר "שמח לנשים" ותתחילו לעשות שמח!  כתובת האתר: https://happywomen.co.il