איך לעבור דירה ולהישאר בחיים? - 0404
+
איך לעבור דירה ולהישאר בחיים? Pixabay

איך לעבור דירה ולהישאר בחיים?

מי אינו חש לחץ לפני מעבר דירה ולכן מומלץ לבחור נכון ובזמן, את חברת הובלות. היום שירות הובלות דירות כולל מתן שירותים נוספים כמו למשל:

שירותי אריזה לפני הובלה

שירותי פריקת תכולת הדירה לאחר ההובלה,

פירוק והתקנה של רהיטים

אחסנה של תכולת דירות 

אחסנה של תכולת דירה במכולה

שירותי הובלות לדירות קטנות

הובלה במנוף לקומות גבוהות או לקומות שלא ניתן להוציא מהן בדרך הרגילה חפץ גדול וכבד

הובלת פסנתרים

ועוד שירותים נוספים ויעילים תוכלו למצוא פה , שיתאימו לצרכי הלקוחות שעוברים דירה.

כיצד מחשבים מחיר של הובלת דירה או בית?

יש לציין כי לא כל המחירים של הובלות בתים או דירות זהים. המחיר של עלות הובלת דירות יהיה תלוי בכמות התכולה והחדרים בדירה או בבית, מכשירי חשמל כבדים וריהוט. יש לקרוא לנציג מטעם החברה לפני  שתעברו דירה והוא יוכל להעריך לכם את הובלת דירות מחירון. באותה ההזדמנות תקבלו הצעת מחיר. במידה והשוויתם בעוד שלוש חברות שעוסקות בהובלות דירות וראיתם כי המחיר סביר והוותק של החברה הוא רב וכן יש על החברה המלצה וחוות דעת טובה. ישנם שירותים נוספים שיש להוסיף על העלות. למשל, שירות של הובלה ואריזה של דירה יהיה גבוה מאשר הובלה רגילה, אך שירות זה, יקל על לקוחות רבים שגם אינם יודעים כיצד לארוז וגם אין להם זמן היות והם עובדים שעות רבות ואינם נמצאים הרבה בבית.

למה כדי לתת תשומת לב וחשיבות עליונה במעבר דירה?

התכולה שלנו יקרה, עבדנו עבורה שנים והיא כוללת ריהוט, מוצרי חשמל יקרים ועוד. יש לוודא, אם לחברת הובלות דירות, יש ביטוח אשר יתאים לערך התכולה שאנו מעוניינים להעביר לדירה החדשה שאליה נעבור. מומלץ לבצע את העברת הדירה לא בתקופת הקיץ, היות והמחירים בעונה זו שהיא העונה הבוערת בהובלות דירה הם יקרים בהרבה מאשר בשאר העונות.  יש לאמץ כמה טיפים שיהיו יעילים למי שעובר דירה למשל,כדאי להזמין כמה חודשים מראש את חברת ההובלות, במידה והמעבר בכל זאת יהיה בתקופת הקיץ, כך שתסגרו כבר על מחיר קבוע מראש ומוטב כי יהיה זה באמצעות חוזה התקשרות מחייב, ביניכם לבין חברת ההובלות.

קריטריונים לבחירת חברת הובלה אמינה

יש למצוא חברה העוסקת שנים בהובלות דירות ובתים, לברר אם כלי השינוע שלה הם מתקדמים, הצוות קבוע ואדיב ואם יש בעלי מקצוע כגון סבלים מקצועיים, אנשי מקצוע המומחים בפירוק והרכבת רהיטים, הובל פסנתרים, שירותי מנוף למעבר מורכב יותר של חפצים כבדים וגדולים, אם לחברה יש ביטוח תכולה וכן החשוב ביותר הוא המלצות של מכרים, רובים או חברים שיכולים להמליץ על חברת הובלות זו או אחרת בחום. אחת  מחברת הובלות מיכאל ובוריס, הינה אחת החברות המומלצות בתחום ההובלות.החברה מובילה בתים, דירות ומשרדים. לחברה שירותי מנוף הניתנים עד לקומה 22 בבנייני מגורים רבי קומות. ניתן להזמין שירות הובלות מהיום למחר וכן בימי שבת. החברה מבצעת פירוק והרכבת כל סוגי הריהוט , מציעה שירותי אריזה ועטיפה של החפצים השונים ואף מבטחת את הובלת דירה באמצעות ביטוח על תכולת ההובלה, מה שיגן על ערך התכולה שלכם במקרה וחלילה יהיו שריטות או פגם בציוד או בתכולה המובלת באמצעותה. החברה מתמחה גם בהובלות כל סוגי הפסנתרים. השירות הינו אמין, מקצועי וללא פשרות ובמחירים בהחלט סבירים. תוכלו להיכנס לאתר  ולמצוא חוות דעת של לקוחות רבים, אשר מלווים את החברה בחום וממליצים עליה בחום.