קרקעות להשקעה באשדוד - 0404
קרקעות להשקעה באשדוד Pixabay

קרקעות להשקעה באשדוד

אשדוד, העיר החמישית בגודל אוכלוסייתה במדינת ישראל, נהנתה לאורך שלושת העשורים האחרונים ממספר גבוה של התחלות בנייה בכל רחבי העיר, כאשר הגידול העקבי באוכלוסיית העיר החל בתחילת שנות ה-90 של המאה החולפת עם גלי העלייה הראשונים של העולים מחבר העמים.

בשנים האחרונות, היקף התחלות הבנייה ברחבי אשדוד הלך ופחת וזאת לנוכח היעדר מלאי קרקעות ייעודיות. הבנייה המאסיבית למגורים במהלך שלושת העשורים האחרונים, הובילה לכך שהעיר אשדוד התרחבה לכיוון דרום, כאשר כל חלקת קרקע פנויה בתוך העיר יועדה אף היא לצרכי הקמתם של פרויקטים שונים למגורים אשר ענו על הביקושים ההולכים וגוברים ליחידות דיור חדשות בעיר אשדוד.

נכון להיום, קרקעות להשקעה באשדוד עומדות לרשותכם רק בצידה המזרחי של העיר במסגרת מה שמכונה המשולש החקלאי. חשוב לציין שמתחם המשולש החקלאי מהווה למעשה את עתודת הקרקע האחרונה העתידה לשמש לצרכי מגורים בשטחה של העיר אשדוד (נכון להיום) ולכן כל השקעה כספית באותן קרקעות מהווה מעין הזדמנות השקעה אטרקטיבית בעתיד המגורים של העיר אשדוד במהלך העשורים הקרובים.

קרקעות להשקעה במשולש החקלאי – מה חשוב לדעת?

מתחם המשולש החקלאי ממוקם בצידה המזרחי של העיר אשדוד ונכון להיום הוא מהווה את ההזדמנות הנדל"נית האטרקטיבית ביותר עבור אילו מביניכם המעוניינים להשקיע כבר היום בעתיד המגורים של המחר בעיר אשדוד. על פי תכניות מתאר שונות ההולכות ומתגבשות בימים אלו, מתחם המשולש החקלאי עתיד להוות את עתודת הקרקע ייעודית לצרכי בנייה למגורים, ולפיכך, השקעה בקרקעות אלו כבר היום תאפשר לכל משקיע/ה ליהנות ממגוון רחב של אפשרויות בכל הנוגע לשאלה הנלווית לכל סוג של השקעה: היכן תוכלו לממש את ההשקעה ולפגוש את הכסף…

להלן חלק מהאפשרויות העומדות לרשותכם בכל הנוגע למימוש ההשקעה:

רכישת קרקע במתחם המשולש החקלאי והמתנה עד למועד הפשרת הקרקעות במתחם לצרכי בנייה למגורים- במקרים אלו תוכלו למנף באופן משמעותי את סכום ההשקעה הראשוני לו תדרשו וזאת לנוכח העלייה בשווי וערך הקרקע ככל שמועד ההפשרה ילך ויתקרב.

מכירת הקרקע במועד סמוך להפשרת מתחם המשולש החקלאי- את ההשקעה תוכלו לממש לאורך כל התקופה, כאשר ערך ושווי הקרקע ילך ויגדל כלל שמועד ההפשרה יתקרב. לפיכך, עומדת לרשותכם האפשרות לממש את ההשקעה ולפגוש את הכסף שלכם (בתוספת שווי ערך) החל מיום השלמת העסקה ועד ליום הפשרת המתחם לצרכי בנייה למגורים.

עסקאות קומבינציה עתידיות – ככל שמועד הפשרת הקרקע במתחם המשולש החקלאי ילך ויתקרב, כך תוכלו לממש את ההשקעה באמצעות עסקאות קומבינציה אל מול קבלנים ויזמי נדל"ן.

קרקע עתידית לבנייה עצמית- אפשרות נוספת למימוש ההשקעה עומד לרשותכם במסגרת בנייה עצמית עתידית בעת מועד שינוי ייעודה של הקרקע והפשרתה לצרכי בנייה.

האפשרויות השונות למימוש ההשקעה הופכות את מתחם המשולש החקלאי להזדמנות נדל"נית אטרקטיבית לכל אחד ואחת מביניכם המעוניין להשקיע בעתיד המגורים של העיר אשדוד.

חברת אגי גרופ, גאה לשווק את הקרקעות במיקומים הטובים ביותר בארץ ובמיקומים הטובים ביותר בערים השונות. אגי גרופ חרטה על דגלה לשווק רק קרקעות בהן היא מושקעת בעצמה.

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: 0404web@gmail.com