מרגש: את יום הולדתו ה-40, חגג מלאכי בהתרמת דם מיוחדת עם חבריו ומשפחתו על מנת להציל חיי אדם - 0404
+
מרגש: את יום הולדתו ה-40, חגג מלאכי בהתרמת דם מיוחדת עם חבריו ומשפחתו על מנת להציל חיי אדם דוברות מד"א

מרגש: את יום הולדתו ה-40, חגג מלאכי בהתרמת דם מיוחדת עם חבריו ומשפחתו על מנת להציל חיי אדם

ביום חמישי האחרון, (10/01) התקיימה התרמת דם מיוחדת ב'בית של אביה' בגבעת שאול בירושלים לכבוד יום הולדתו ה-40 של מלאכי בעדני, פעיל חברתי בירושלים.

מלאכי בעדני החליט, יחד עם אשתו נעמה, לחגוג באופן מיוחד את יום הולדתו ה-40 במסיבת יום הולדת מיוחדת שבמהלכה ביקש להתרים 40 חברים ובני משפחה – 40 מנות דם שיצילו חיים. צוות שירותי הדם של מד"א נענה לבקשתם ומלאכי וחבר מועצת העיר, אריה קניג היו התורמים הראשונים. ראש עיריית ירושלים, משה ליאון, הגיע למקום ובירך את הנוכחים על היוזמה הייחודית.

מלאכי ונעמה בעדני: "אנחנו שמחים ונרגשים שהצלחנו לרתום את החברים ובני המשפחה לפרויקט החשוב הזה שמסייע לחולים ולפצועים שזקוקים למנות הדם לטובת טיפול והחלמה".

דוברות מד"א

כאמור, ההתרמה התקיימה ב'בית של אביה' המהווה חלק מעמותת 'קשת יוזמות חברתיות קהילתיות' בניהולה של נעמה בעדני, שהוא מקום של נתינה ועוסק בפעילות גמ"ח המסייעת לאוכלוסיות מעוטות יכולת ברכישת ביגוד.

צוות מתרימי הדם משירותי הדם של מד"א התרגשו להגיע ליום ההולדת המיוחדת ויצאו בידיים עמוסות מנות דם שיצילו את חייהם של עשרות בני אדם.

מזל טוב מלאכי – הרבה בריאות ושנים טובות.
 

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: 0404web@gmail.com