ארצנו היפה: נערכים לשלג בגוש עציון - 0404
+
ארצנו היפה: נערכים לשלג בגוש עציון גרשון אלינסון

ארצנו היפה: נערכים לשלג בגוש עציון

לאור תחזיות מזג האוויר המבשרות על בואו של השלג, בתיירות גוש עציון נערכים למבקרים רבים שיגיעו לגוש עציון להנות מהשלג הלבן ומאתרי התיירות והכל במרחק נגיעה מירושלים. ראש המועצה שלמה נאמן:"אין כמראה הגוש בשלג הצח והלבן. בואו ליהנות בלי פקקים מנוף מרהיב ומפיסת היסטוריה מדהימה".

כשמדברים על שלג בירושלים או בחרמון, רוב האזרחים מחשבים את זמן הפקקים בדרך. בתיירות גוש עציון מזמינים את האזרחים לסטות מעט מעיר הבירה וליהנות משלג מבלי לעמוד בפקקי ענק שמייאשים הן את המבוגרים והן את הילדים. כידוע, גוש עציון נמצא בגובה של למעלה מ-900 מטר ואף מגיע ל1000 מעל פני הים במצפור האלף בנווה דניאל, מה שמגביר את הסיכוי לכך שהשלג יערם שם בכמויות יפות, וכל זה במרחק נגיעה של – 15 דק' מירושלים ושעה מתל אביב.

לכבוד השלג בגוש מזמינים את כל תושבי הסביבה וישראל כולה להינות, גם ממבצעים על הצימרים ומידע נוסף מחכה לכם באתר תיירות גוש עציון- www.etziontour.org.il

ראש המועצה האזורית גוש עציון שלמה נאמן אמר: "אין כמראה הגוש בשלג הצח והלבן. בואו ליהנות בלי פקקים מנוף מרהיב ומפיסת היסטוריה מדהימה".

מנכ"ל תיירות גוש עציון משה ברוס אמר: "אנחנו מצפים למבקרים רבים שיגיעו להתארח בצימרים ואתרי התיירות של גוש עציון ויהנו מגוש עציון המושלגת".

תיירות גוש עציון