נותרו דירות אחרונות בפרויקט צמרת אביסרור בשכונת נווה זאב בבאר שבע - 0404
+
נותרו דירות אחרונות בפרויקט צמרת אביסרור בשכונת נווה זאב בבאר שבע

נותרו דירות אחרונות בפרויקט צמרת אביסרור בשכונת נווה זאב בבאר שבע

חברת אביסרור משה ובניו מדווחת כי נותרו דירות אחרונות לשיווק בפרוייקט צמרת אביסרור שבשכונת נווה זאב בבאר שבע. בין הדירות שנותרו לשיווק ניתן למצוא דירת 5 בשטח של 121 ומרפסת בגודל של 11.5 מ"ר, במחיר של החל מ-1.5 מיליון ש"ח.

עוד מוסרת החברה, כי עד כה 85% מיחידות הדיור בפרויקט נמכרו, בעיקר, דירות בנות 5 חדרים כשרוב הרוכשים הם משפרי דיור המחפשים דירות גדולות. כמו כן נותר לשיווק פנטהאוז 6 חדרים (קומה 19) בגודל של 186 מ"ר ועוד 113 מ"ר מרפסת עם נוף פתוח.

הפרויקט הינו מגדל מפואר בן 19 קומות הכולל 72 יחידות דיור. תמהיל הדירות מגוון והוא כולל דירות בנות 4,5,6 חדרים הכוללות מרפסות בשטחים שנעים בין 12מ"ר ל- 20 מ"ר וכן פנטהאוזים. לדירות מפרט טכני גבוהה לרבות ריצוף 80*80, אסלות תלויות, תריסים חשמליים ועוד. הפרויקט ממוקם בשכונת נווה זאב וכולל לובי מפואר, מועדון דיירים , חניון מקורה תת קרקעי, פיר אשפה, ועוד.

יורם אביסרור, סמנכ"ל שיווק של החברה ציין, כי "הפרויקט ממוקם במיקום מרכזי של בתי הספר, גנים ומרכזי הקניות בעיר והוא מאופיין בסביבת מגורים צעירה ואיכותית.

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: 0404web@gmail.com