פרסום ראשון: תלונה במשטרה נגד יאיר לפיד. מגיש התלונה: ״חשד לשוחד ושיבוש ראיות״ - 0404
+
פרסום ראשון: תלונה במשטרה נגד יאיר לפיד. מגיש התלונה: ״חשד לשוחד ושיבוש ראיות״

פרסום ראשון: תלונה במשטרה נגד יאיר לפיד. מגיש התלונה: ״חשד לשוחד ושיבוש ראיות״

תלונה הוגשה היום בתחנת מרחב דן במשטרת ישראל כנגד ח״כ יאיר לפיד – כך נודע לראשונה לחדשות 0404.

התלונה הוגשה בעקבות הפרסומים על פגישותיו השונות והחשאיות של לפיד עם נוני מוזס מ״ידיעות אחרונות״ ובעקבות הדיווחים כי הפגישות נמחקו והוסתרו מיומן הפגישות של לפיד.

מגיש התלונה לחדשות 0404: ״נדהמתי מכך שנבחר ציבור שמתיימר לשמור על טוהר מידות וניהול תקין, מסתיר לכאורה את פגישותיו עם איש תקשורת. לפיד – כך על פי הפרסומים, לא הכחיש את דבר הפגישות, לאחר שנשאל בעניין, אך תמוה מדוע אף אחד לא בודק את הנושא״.

״אני דורש שתהיה שקיפות מלאה לציבור. אם חקרו את ראש הממשלה בעניין פגישתו עם מוזס, בוודאי שצריך לחקור גם את הפגישות של לפיד ולבחון האם סוכמו שם דברים. מבחינתי – יש כאן חשש וחשד לקבלת טובות הנאה ואולי סיכום של תן וקח – פרסם אצלי ותקבל כותרות טובות. על המשטרה לחקור במיידי ולשאוף לחקר האמת. התלונה הוגשה בגין חשד לקבלת שוחד, חשד לנתינת שוחד, שיבוש ראיות ופגיעה בטוהר המידות״, סיכם מגיש התלונה.

ממפלגת 'יש עתיד' נמסר: ״עוד שקר ועוד הכפשה מבית הליכוד. הפעם מדובר בדמות אלמונית, שנשלחה היישר מלשכת נתניהו, דאגה להסתיר את פרטיה והגישה תלונה ריקה מתוכן. זו השיטה של המושחתים לנסות לטעון שכולם כמוהם. נתניהו מתנהג בהיסטריה וגורר את כל המדינה לקרב ההשרדות האישית שלו״.

0404

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: 0404web@gmail.com