כך תבחרו את המיני בר המתאים ביותר למשפחה שלכם - 0404
+
כך תבחרו את המיני בר המתאים ביותר למשפחה שלכם Pixabay

כך תבחרו את המיני בר המתאים ביותר למשפחה שלכם

קיימים סוגים שונים של מיני ברים וגם מאפיינים דומים שמשותפים להם. כך למשל המטרה של כל מיני בר היא להבטיח אספקה שוטפת, מהירה ובטוחה של מים קרים או חמים. מנגד, ישנם דגמים שבהם ניתן להשתמש במיני בר כדי להרתיח את המים לעומת כאלה שמספקים מים פושרים בלבד. כמובן שלמפרט הטכני מאחורי מיני ברים יש השפעה על המחיר והבדלים אחרים באים לידי ביטוי בעיצוב.

הדבר החשוב מבחינת קהל הלקוחות הוא למצוא מיני ברים או בר מים רצפתי בהתאם לציפיות ולמסגרת התקציב. בשביל זה צריך להתחיל את החיפוש אחר מיני בר בהכנת שיעורי בית. בשלב הזה הדבר החשוב הוא לא מה פערי המחירים בין מיני ברים, אלא מה הלקוח צריך ואיזה דגם יספק עבורו את המענה המקיף והמשתלם ביותר.

כך תדעו איזה דגם הכי מתאים לכם

מומלץ לבחור דגם מסוים של מיני בר לפי המקום הפנוי בבית. אם משתמשים במיני בר לעיתים קרובות ויש מספיק מקום על השיש, אפשר למצוא דגמים מעולים במחירים מפתיעים. לשם השוואה, בעלי משרדים יעדיפו דגם רצפתי של מיני בר ויש גם חללי עבודה משותפים שבהם נעזרים במיני ברים על מנת להציע אספקת מים ללקוחות ולספקים.

עוד דרך לדעת איזה מיני בר מתאים ללקוח היא לבדוק את המפרט הטכני שלו. בעזרת המפרט הטכני ניתן להסיק לגבי העמידות של המיני בר, היכולת שלו לתת מענה על צרכי הלקוחות בטווח הקצר ואולי גם על האופן שבו ניתן להשתמש בו בשבתות בקרב משפחות דתיות. כבר היום יש המון דגמים של מיני ברים עם אישור הלכתי לשימוש בשבת ומי שיודע זאת מראש יחסוך זמן בהשוואה בין דגמים לא רלוונטיים.

איפה מוצאים מיני בר?

בשלב האחרון בוחרים את המקום שממנו רוכשים מיני בר. אפשר להשוות בין אתרי אינטרנט, חנויות ורשתות וניתן גם להיעזר בהמלצות מצד חברים ובני משפחה. לבסוף, כדאי לבדוק מה כתוב בפרטים הקטנים ולוודא שיש תקופת אחריות ארוכה. תקופת אחריות כוללת טיפול בתקלות נפוצות והיא חשובה על רקע השימוש האינטנסיבי במיני ברים בישראל.