בן 22 שדד חנות שלוש פעמים באותו היום. בעל החנות, קשיש בן 80, נאבק בו ונפצע - 0404
+
בן 22 שדד חנות שלוש פעמים באותו היום. בעל החנות, קשיש בן 80, נאבק בו ונפצע אילוסטרציה

בן 22 שדד חנות שלוש פעמים באותו היום. בעל החנות, קשיש בן 80, נאבק בו ונפצע

בסוף השבוע התקבל דיווח במשטרה מידי זוג קשישים, בעלים של חנות בשדרות הר ציון בתל אביב, על כך שנשדדו במהלך היום זו הפעם השלישית על ידי אותו חשוד. כמו כן, ציינה המתלוננת כי בעלה שהיה בחנות ניסה להיאבק בשודד על מנת שלא יגנוב את הכסף מהקופה וכתוצאה מכך נפצע ונזקק לטיפול רפואי.

מיד עם קבלת הדיווח הגיעו כוחות משטרה שפגשו בזוג הקשישים ופינו את הבעל לקבלת טיפול רפואי בבית החולים במצב קל עם חבלות בפניו. מחקירה ראשונית עולה כי החשוד, בן 22 מראש העין, אשר נוהג לבלות תכופות בת"א, נכנס לחנות בשעות הצהריים וביקש לקנות שתייה. כאשר בעל החנות פתח את הקופה, ניצל החשוד את הרגע, גנב מהקופה אלפי שקלים וברח. כך עשה שוב בשנית כשחזר לחנות לבצע את זממו לאחר כשעה.

לאחר שהקשיש בן ה-80 הגיש תלונה מסודרת בתחנת המשטרה וחזר לחנות, נדהם לגלות כי מי שמחכה לו בחנות הוא לא אחר מאשר אותו גנב ש'ביקר' אותו קודם לכן ואף גנב מהקופה שוב בפעם השלישית אך הפעם נאבק בו הקשיש וכתוצאה מכך נפגע בפניו ופונה במצב קל לקבלת טיפול רפואי בבית החולים.

חוקרי תחנת שרת פתחו בחקירה וכעבור מספר שעות של סריקות וחיפושים אחריו הצליחו לאתרו ולעוצרו לחקירה. בית המשפט נעתר לבקשת המשטרה והאריך את מעצרו עד מחר (שני).

מהמשטרה נמסר כי, "משטרת ישראל פועלת בנחישות ובאפס סובלנות כלפי עבירות הרכוש ובכללן שודים המתבצעים באלימות כלפי כל אדם חף מפשע ותדאג למצות עימם את הדין עד תום כמו במקרה זה".