מרחובות תצא תורה - 0404
מרחובות תצא תורה

מרחובות תצא תורה

בשנת הלימודים הקרובה תפתח ישיבה תיכונית חדשה בשכונת קריית משה ברחובות. הישיבה שתקום בהובלתו של סגן ראש עריית רחובות אמיתי כהן, תהיה כחלק ממוסדות הגרעין התורני והמכינה בשכונה ותשמש כשלוחה של הישיבה התיכונית במצפה יריחו.

עפ"י החזון של הישיבה יושם דגש על לימודי גמרא בבקיאות תוך ליווי אישי ושיטות הדרכה מותאמות לכל אחד ע"י הרבנים, גם בלימודי חול וקבלת תעודת בגרות. הישיבה תהיה ישיבה צומחת כאשר בשנת הלימודים הקרובה יפתח המחזור הראשון שיורכב מתלמידי כיתות ח' והם יצמחו הלאה כאשר כל שנה תיפתח כיתה חדשה.

"בפרקי אבות נאמר 'העמידו תלמידים הרבה', ב"ה יש מאות רבות של תלמידים שבאים לישיבה ואין לנו יכולת לקבל את כולם. בעזרת ה בשנת הלימודים הקרובה נרחיב את גבולות הישיבה. "המטרה שלנו להעמיד תלמידים רבים בעזרת ליווי אישי וצמוד של המחנכים בישיבה".

אמיתי כהן סגן ראש העיר רחובות (ובוגר ישיבת מצפה יריחו) אמר: "בשנים האחרונות אנחנו עושים מהפכה ברחובות. גרעין תורני, מכינה קדם צבאית, כפר סטודנטים, תלמוד תורה, וב"ה כעת גם ישיבה תיכונית. ובקרוב ממש גם כולל אברכים.

בפתיחת הישיבה תיכונית ישנה שמחה כפולה: ראשית עצם הישיבה תביא אור וברכה לעיר. ותרומם את השכונה. ובנוסף מהווה סגירת מעגל עבורי למוסד בו גדלתי והתחנכתי אצל רבי הרב שבתי סבתו שליט"א שאני מעריך ומוקיר מאוד. תודתינו נתונה גם לראש העיר רחובות רחמים מלול שנתן את ברכתו למהלך. בשם ה נעשה ונצליח".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]