מחאה ושריקות בוז לאבי גבאי בוועידת מפלגת העבודה (צפו) - 0404
+
צילום: הדס פרוש, פלאש 90

מחאה ושריקות בוז לאבי גבאי בוועידת מפלגת העבודה (צפו)

על רקע המחאה נגד גבאי ולאחר הדחתה של ציפי לבני בשידור חי על ידו, וועידת מפלגת העבודה התכנסה הערב (חמישי) בגני התערוכה בתל אביב תחת הכותרת: "מתחייבים לשינוי בישראל". 

על פי הסקרים האחרונים, מפלגת העבודה מתרסקת ומספר המנדטים שלה צונח.

בתחילת הוועידה, כאשר דיבר מזכ"ל התנועה ערן חרמוני, שרקו מספר פעילים בוז ליו"ר המפלגה אבי גבאי וניסו לקטוע את דברי המזכ"ל.

כשגבאי עלה לנאום על מנת להשיק את הקמפיין של המפלגה, ספג קריאות בוז נוספות. 

חדשות 0404

פעילים עם משרוקיות שורקים בוז נגד גבאי בוועידה.

ברקע שריקות הבוז, גבאי נאם: "שותפות ושותפים, לפני הכל אני רוצה לברך אתכם על כל הדעות והקולות השונים במפלגה שלנו. אפילו על הביקורת והצעקות. זאת ההוכחה הניצחת להיותנו מפלגה דמוקרטית אמיתית. לעולם אל תפסיקו להביע עמדות ודעות. ואל תדאגו, לעולם לא ייאלצו אף אחד ממפלגת העבודה לשבת כאן מאחוריי ולחייך ולמחוא כפיים כמו קישוט בקמפיין אמריקאי מלוקק. 

ערב טוב גם ליאיר לפיד ובני גנץ. שניכם ראיתם השבוע את מופע האימים של ראש הממשלה. במדינה נורמלית ראש ממשלה לא תוקף את רשויות החוק. אני יודע, אתם יודעים וכולם יודעים שמיליוני ישראלים טובים מתגעגעים למדינה נורמלית. אני אומר לשניכם, אתם לא יכולים להזדעזע מההתקפות של נתניהו על רשויות החוק ואז לרוץ להצטרף לקואליציה שלו.

אנחנו מתחייבים לשינוי במדינת ישראל. ואני קורא לכם, הצטרפו לשינוי. הצטרפו לקואליציה של שינוי. אני קורא לכם להתחייב לא לשבת בממשלה של נתניהו. וזה לא קשור רק לכתבי אישום אלא לדרך ולעתיד המשותף שלנו במדינת ישראל.
ועכשיו בואו נחזור לעבודה. ויש הרבה עבודה. הרבה מנדטים שכולנו צריכים להחזיר הביתה, ביחד! גם בשביל המפלגה – אבל בעיקר בשביל המדינה שלנו!

בפוליטיקה הישראלית יש תמיד עליות וירידות – התפקיד שלנו הוא שהאמת שלנו היא זו שתנצח! והאמת שלנו תנצח כי רוב העם מבין שאי אפשר להמשיך יותר עם ראש ממשלה שקורע את העם, ראש ממשלה שתוקף את מערכות הביטחון והחוק בישראל. ראש ממשלה שעובד בשביל אוליגרכים וטייקונים ולא בשביל שכולם ייגמרו את החודש.

 ראש ממשלה שמשלם דמי חסות לחמאס, ראש ממשלה שמוביל אותנו למדינה דו לאומית שתתפוצץ לנו בפרצוף. הקולות שעזבו אותנו חונים היום אצל כל מיני מפלגות אווירה אופנתיות ומסתוריות, כאלו שמתחבאות מאחורי שתיקה וחיוכים סקסיים – אבל אנחנו הולכים להחזיר את כולם ואז להביא עוד ועוד ועוד ועוד…". (צילום התמונה הראשית: הדס פרוש, פלאש 90. צילום הסרטון: חדשות 0404).