האם רוכשי הדירות חוזרים לאתרי המכירות בגלל הבחירות? - 0404
+
האם רוכשי הדירות חוזרים לאתרי המכירות בגלל הבחירות?

האם רוכשי הדירות חוזרים לאתרי המכירות בגלל הבחירות?

חברת אלקטרה מגורים מדווחת כי תוך פחות מחודש השלימה מכירת 6 בניינים הכוללים 200 יח"ד בפרויקט "אלקטרה באור ים" במחיר ממוצע של כ-1.5 מיליון ש"ח לדירה.

לדברי מנכ"ל אלקטרה מגורים ירון שורק, "הרוכשים בשכונה מגיעים בעיקר מקיסריה הסמוכה, בנימינה, פרדס חנה וזיכרון יעקב, אך גם מאזור השרון ומהמרכז. בשל המחירים האטרקטיביים יחסית למיקומה של אור ים ולהשקעה האדירה בתשתיות ובפיתוח של השכונה, אנו מזהים פרופיל מגוון מאוד של רוכשים נלהבים –  זוגות צעירים, משפרי דיור, מצמצמים ועוד".

אור ים, אשר תכלול בתוכה 3,480 יח"ד, שווקה כ"עיר קטנה ומושלמת למשפחות" הנהנית מפיתוח סביבתי, מבני ציבור ותשתיות אשר באחריות החברה לפיתוח קיסריה. השכונה תוכננה כך ש-60% משטחיה מיועדים לצרכי ציבור. בשכונה תוקם מערכת חינוך עצמאית, עם מערכת שבילים המחברת בין גני ילדים ובתי הספר ובממשק עם הפארק המרכזי. אור ים תכלול גם אגמים מלאכותיים, פארקים עם מגרשי ומתקני ספורט, גינות קהילתיות, מרכזים מסחריים  ואזורי בילוי ופנאי. השכונה, המכונה "קיסריה למשפחות", מקושרת היטב לכביש 4 ולכביש 2 (כביש החוף) והיא מצויה במרחק של 40 דקות מתל אביב ו-30 דקות מחיפה.

 

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: 0404web@gmail.com