למעלה מ-500 מתמודדים על 64 בתים בהגרלה ראשונה של "מחיר למשתכן" בנצרת - 0404
+
למעלה מ-500 מתמודדים על 64 בתים בהגרלה ראשונה של "מחיר למשתכן" בנצרת דוד שנאן

למעלה מ-500 מתמודדים על 64 בתים בהגרלה ראשונה של "מחיר למשתכן" בנצרת

ההגרלה הראשונה של מחיר למשתכן בנצרת עילית, הכוללת 98 יח"ד ברחוב רימון, מתוכן 64 ב"מחיר למשתכן", תיסגר מחר (חמישי) עם מספר שיא של מתמודדים, למעלה מ-500.

בעיריית נצרת עילית מציינים כי תושבי העיר בלבד משתתפים בהגרלה הראשונה על  50% מהבתים וזאת במסגרת מדיניות העירייה לתת העדפה לבני העיר. בעירייה מייחסים הביקוש הגבוה למהפך שמתחולל בעיר, מאז כניסתו של ראש העיר רונן פלוט "במשך 20 שנה העיר קפאה על שמריה ובעשור האחרון משרד השיכון חשש לפרסם פרויקטים לבנייה בהיעדר ביקוש . כיום  המצב הפוך וזאת הודות לשינוי הדרמטי שמתחולל בעיר שמחדשת את פניה, משתדרגת וממקמת את עצמה בראש הערים המבוקשות בצפון"

ואומנם נצרת עילית של 2019 שונה לחלוטין ארץ מנצרת עילית שלפני שלוש שנים. העיר שהייתה שרויה במצוקה קשה וסבלה מחוסר יציבות שלטונית והגירה שלילית, עברה תפנית של 180 מעלות ומתבצעים בה עשרות פרויקטים גדולים בהיקפים של מאות מיליוני שקלים: פארק עירוני אמפיתיאטרון, פלנטריום, אגם אקולוגי, בריכה מחוממת, מרכז ספורט, בית קק"ל למצוינות, פארקים, גינות משחקים, כיכרות מעוצבות, פחים טמוני קרקע, בית קולנוע עירוני,  הייטק ועוד רשימה ארוכה של פרויקטים שהתבצעו בעיר במסגרת תכנית ההתחדשות.

"נצרת עילית משנה את פניה ללא היכר, העיר חוזרת להיות אטרקטיבית וממצבת את עצמה  כעיר המחוז", אמר ראש העיר רונן פלוט וציין כי, הפרויקט הראשון ברימון, הוא רק הסנונית הראשונה: "לקראת הקיץ תצא הגרלה נוספת של 198 יח"ד במצפור ברק, ברחוב יזרעאל ובקנה עוד שני פרויקטים גדולים שנמצאים בישורת אחרונה לקראת יציאה למכרז".

פלוט הדגיש כי הפרויקטים יוצאים לדרך באופן מבוקר ובקפידה. "היצע הבנייה לתושבי העיר יהיה לא רק במחירים אטרקטיביים אלא גם באזורים היפים ביותר בעיר. אנו נקפיד על בניה איכותית בסטנדרטים גבוהים".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: 0404web@gmail.com