גלנט הצטרף רשמית לליכוד. נתניהו: "התרשמתי ממך כחבר קבינט - תרומתך לליכוד תהיה גדולה" - 0404
+
גלנט הצטרף רשמית לליכוד. נתניהו: "התרשמתי ממך כחבר קבינט – תרומתך לליכוד תהיה גדולה"

גלנט הצטרף רשמית לליכוד. נתניהו: "התרשמתי ממך כחבר קבינט – תרומתך לליכוד תהיה גדולה"

כפי שפורסם מוקדם יותר היום בחדשות 0404, ראש הממשלה בנימין נתניהו הודיע במסיבת העיתונאים שכינס כי השר יואב גלנט מצטרף רשמית לליכוד. 

נתניהו פנה לשר ואמר: "גלנט, התרשמתי ממך כחבר קבינט. תרומתך לליכוד תהיה גדולה. הוכחת את עצמך כשר מצוין. ברוך הבא". בסוף הדברים הוסיף נתניהו כי, "גלנט הוא תוספת מאוד חשובה לליכוד".

גלנט: "למעלה מ-40 שנה אני חייל בשירות מדינת ישראל. כלוחם ומפקד. מעולם לא נרתעתי מקשיים ואתגרים. נהפוך הוא. תעוזה נחישות והתמדה להובלת משימות. יש בי אמון מוחלט בחיוניות מדינת ישראל. 

בשנים האחרונות אני עוקב מקרוב אחרי הדרך שבה אתה מוביל את המדינה. נמצא לצידך ורואה את קור הרוח ושיקול הדעת בכל הקשור לביטחון מדינת ישראל וביצור מעמדה של ישראל בעולם. אתה מנווט בחכמה ובנחישות את ישראל.

אני גאה להצטרף לליכוד ורוצה לקחת חלק מרכזי בעשייה הביטחונית והכלכלית. גם הממשלה הבאה תורכב על ידי נתניהו אני מתחייב לעמוד לצידו. הליכוד – זו המפלגה הכי חברתית ושורשית".

ראש הממשלה נתניהו הגיב גם לפרסומים אודות התערבות מדינה זרה בבחירות בישראל ואמר כי, "ישראל ערוכה לסכל התערבות ואנחנו ערוכים לכל תרחיש. אין מדינה שערוכה טוב מאתנו".

מבזקיםלכל המבזקים