עו"ד בן גביר על הדגל וצלב הקרס: "מדובר בילדים טובים שאוהבים את מדינת ישראל - ספין של דוברי שב"כ" - 0404
+
עו"ד בן גביר על הדגל וצלב הקרס: "מדובר בילדים טובים שאוהבים את מדינת ישראל – ספין של דוברי שב"כ"

עו"ד בן גביר על הדגל וצלב הקרס: "מדובר בילדים טובים שאוהבים את מדינת ישראל – ספין של דוברי שב"כ"

עו"ד איתמר בן גביר תקף בחריפות את הודעת השב"כ שיצאה הערב (ראשון) ובה תיעוד של שריפת דגל ישראל וכן צילומים של דגל ישראל ועליו צלב קרס וכתובת "מוות לציונים" שמקורות בשב"כ טענו שנתפסו ברשות החשודים.

עו"ד בן גביר: "היינו כבר במספר דיונים בבית המשפט ומעולם החוקרים לא ייחסו לנחקרים את החזקת הדגל עם הסמל המתועב, היה לי ברור היום אחרי שבית המשפט רמז לשב"כ שלמעשה אין חומר בתיק כי זה רק שאלה של זמן עד לספין של דוברי שב"כ ואכן ספין זה לא איחר לבוא".

לדברי עו"ד בן גביר הוא מתכוון לפנות כבר הערב בהתראה לפני לשון הרע לאנשי שירות הביטחון הכללי על לשון הרע שהפיצו כנגד החשודים: "כשהשב"כ בלחץ כל הדרכים כשרות ולכן נשמע בימים הקרובות ספינים נגד החשודים שהם אנטי ציונים וכדומה, בפועל מדובר בילדים טובים שאוהבים את מדינת ישראל". 

באשר לדגל מוסר עורך הדין כי הוא אינו מכיר את הפרטים אך לדבריו לא יתפלא אם מדובר בעבודה של שירות הביטחון הכללי או מי מטעמו, "אני זוכר היטב כיצד שתלו את סוכן השב"כ רביב שהניף שלטי אס אס והכתים ציבור שלם. איני יודע האם זה המקרה אבל מוכרח להודות שהעיתוי של הוצאת ההודעה, והלחץ שהשב"כ נמצא בו, עשויים להוביל אותם לטעות שוב וכפי שטעו בפרשת אבישי רביב, הם יעשו זאת גם כעת".