כחלון: "משרד האוצר עמד ביעד הגירעון לשנת 2018 - נמשיך לדאוג לחלשים" - 0404
+
כחלון: "משרד האוצר עמד ביעד הגירעון לשנת 2018 – נמשיך לדאוג לחלשים" אלעד מלכא

כחלון: "משרד האוצר עמד ביעד הגירעון לשנת 2018 – נמשיך לדאוג לחלשים"

שר האוצר משה כחלון הבהיר הערב (ראשון), בטקס העובד המצטיין של משרד האוצר, כי המשרד עמד ביעד הגירעון שהציב לעצמו לשנת 2018. 

כחלון: "לפני שעה הודיע לי החשב הכללי של המשרד, רוני חזקיהו, שמשרד האוצר עמד בדיוק ביעד שהציב לעצמו במסגרת הגרעון הממשלתי לשנת 2018. לא סטינו באגורה מהתוכניות המקוריות שלנו".

כחלון הוסיף: "יספרו לכם ששיחקו במספרים – שלא יספרו לכם סיפורים, אין מושג כזה, זה שטויות, קשקוש. כל המספרים מפוקחים ע"י חברות בין-לאומיות, משחקים במספרים בבית ספר, מוחקים וכותבים אחר. בעיתונים שלנו שיחקו במספרים, אצלנו אי אפשר לשחק במספרים.

המשק הישראלי הוא משק חזק, אבל חשוב מזה, החברה הישראלית חזקה היום יותר מלפני ארבע שנים. יש כוחות חזקים מאוד שרוצים לעצור את המהפכה שאנחנו מובילים בכל תחומי החיים.

הגיע הזמן שכולם יפנימו: אין סתירה בין מדיניות חברתית שבמרכזה האדם, צרכיו ותקוותיו, לבין כלכלה איתנה וחזקה שמייצרת מכפיל כוח לחוסן הלאומי. כלכלת ישראל במצבה הטוב ביותר מאז ומעולם, נתוני האמת מוכיחים זאת.

במשמרת שלנו גם הכלכלה חזקה וגם האזרחים חזקים. נמשיך במהפכה של כלכלת ישראל עבור כלל אזרחי ישראל".

 

 

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: 0404web@gmail.com