"מחמאס יש פה ממש מעט": פעילי טרור הצטרפו לארגון 'שלום' - כדי להשיג אישורי כניסה לארץ (האזינו לשיחה) - 0404
+
צילום: דוברות המשטרה

"מחמאס יש פה ממש מעט": פעילי טרור הצטרפו לארגון 'שלום' – כדי להשיג אישורי כניסה לארץ (האזינו לשיחה)

בתיעוד שיחה בין פעילת הארגון הקיצוני 'לוחמים לשלום' לשתול של ארגון 'עד כאן' נחשף כי רוב הערבים שהצטרפו לארגון עשו זאת בגלל 'אינטרס'. לדברי הפעילה "אינטרס נגיד להשיג אישור כניסה לארץ, או ענייני נשים וגברים וכאלה..". גלעד אך מנכ"ל 'עד כאן' "הפלסטינים מנצלים את מדינת ישראל. אנו נמשיך לתעד ולחשוף את פרצופם האמיתי".

בשיחה שחשף היום ארגון 'עד כאן' אשר נערכה בין שתול של הארגון לפעילה בארגון 'לוחמים לשלום', ארגון אנטי ציוני הכולל פעילים ישראלים וערבים, סיפרה הפעילה כי הפעילים הערבים עושים זאת מ'אינטרס'. לדבריה, רוב פעילי הארגון שייכים לפת"ח "יש את העניין שבעצם כמעט כל מי שבארגון מהרשות הוא פת"חיסט (איש פת"ח). יש פה את השיוך הפוליטי הזה.. מחמאס יש פה ממש מעט..".

עוד הוסיפה כי השותפות עם ישראל היא זו שמניעה את הפעילים מהרשות, שרוצים להשיג אישורי כניסה לארץ ולמצוא נשים בעלות אזרחות ישראלית "להרבה פלסטינים יש אינטרס. לא אינטרס כאילו של 'בוא נעשה פעילות למען השלום', אלא אינטרס נגיד להשיג אישור כניסה לארץ. או, לא יודעת, ענייני נשים וגברים וכאלה.."

מנכ"ל ארגון 'עד כאן', גלעד אך, מסר: "ארגונים אנרכיסטיים, בהם ארגון 'לוחמים לשלום', פוגעים באופן עקבי במדינת ישראל ובמורל חיילי צה"ל וכוחות הביטחון. חשפנו תיעוד כי הפלסטינים המצטרפים לארגון לא עושים זאת מכוונות 'שלום' וזכויות אדם, אלא מאינטרסים אישיים וצרים, ובעצם מנצלים את מדינת ישראל.

אנו נמשיך לתעד ולחשוף את פרצופם האמיתי של ארגוני ה'שלום' ו'זכויות האדם', ולפעול נגד מעשי ההכפשה שלהם", הוסיף.