עובר לליכוד: גלנט התפטר מתפקידו כשר ועזב את "כולנו" - 0404
+
עובר לליכוד: גלנט התפטר מתפקידו כשר ועזב את "כולנו" המכללה האקדמית ספיר

עובר לליכוד: גלנט התפטר מתפקידו כשר ועזב את "כולנו"

יו"ר כולנו ושר האוצר משה כחלון נפגש הערב (שני) עם שר הבינוי והשיכון יואב גלנט בלשכת שר האוצר בתל אביב. כחלון פיטר את גלנט מתפקידו והוא ימשיך לכהן כשר ללא תיק. בבחירות הבאות יתמודד גלנט כחבר כנסת מטעם סיעת הליכוד.

השר גלנט כיהן בממשלה כחבר קבינט מדיני ביטחוני ושר הבינוי והשיכון מטעם מפלגת כולנו, על פי הסיכום בין השניים, גלנט יסיים את תפקידו כשר הבינוי והשיכון וכחבר כנסת.

כחלון: "המהפכות החברתיות שהובלנו בארבע השנים האחרונות מהוות נדבך מרכזי בחוסן הלאומי ותורמים תרומה מכרעת לביטחון הכלכלי, התעסוקתי והחברתי של אזרחי מדינת ישראל.

המרכזית שבהן היא 'מחיר למשתכן' שבמסגרתה 130,000 זוגות צעירים יוכלו לרכוש דירה במחיר הוגן ולהקים בית בישראל. אני מודה לשר גלנט על העבודה המשותפת ומאחל לו הצלחה בהמשך דרכו".

גלנט: "בשנים האחרונות זכיתי לשרת את הציבור בישראל כשר וכחבר קבינט, בהמשך ל-35 שנות שירותי בצה"ל. אני רואה עצמי ממשיך ותורם למדינת ישראל בעיקר בתחום בו עסקתי כל חיי – ביטחון ישראל וההגנה על הארץ ותושביה.

ברצוני להודות לידידי שר האוצר משה כחלון ולחברי סיעת כולנו על שיתוף הפעולה וההובלה המשותפת של תחום הבינוי והשיכון ועל העשייה הכלכלית והחברתית למען החברה הישראלית".