החלו עבודות בפרויקט פרי הורייזן בבת ים - 0404
החלו עבודות בפרויקט פרי הורייזן בבת ים סמי טיטו

החלו עבודות בפרויקט פרי הורייזן בבת ים

חברת פרי נדל״ן החלה בימים האחרונים את העבודות בפרויקט פרי הורייזן בבת ים, כאשר הטרקטורים כבר עלו על הקרקע והחלו לחפור במקום. התחלת העבודות מגיעה לאחר שהחברה קיבלה את היתר החפירה והדיפון להקמת הפרויקט.

פרי הורייזן הוא מגדל יוקרתי על קו החוף של בת ים, הכולל 206 דירות ב-43 קומות, מה שהופך אותו למגדל הגבוה ביותר בשכונת פארק הים בעיר.

באחרונה הושלם התשלום האחרון עבור רכישת הקרקע במתחם. הקרקע נרכשה בסכום כולל של 141 מיליון שקל. בתוספת ההוצאות הנלוות, מסתכמת העסקה ב-160 מיליון שקלים. עלות הבניה של הפרויקט צפויה להסתכם ב-200 מיליון שקלים, כאשר הדירות בבניין יבנו במפרט גבוה בהתאם לאופי היוקרתי של הבניין. 

לדברי אלדד פרי, יו"ר הקבוצה, "התחלת העבודות בפרויקט פרי הורייזן היא אבן  דרך חשובה בקידום אחד מפרויקטי הנדל"ן היפים במרכז הארץ, על פיסת הקרקע האחרונה על קו החוף של בת ים. הבניין מתנשא לגובה רב, מעל לבניינים אחרים בשכונה, ודייריו יהנו מנוף עוצר נשימה במיקום הטוב בעיר".

שכונת פארק הים נחשבת לאחת השכונות האטרקטיביות בבת ים, בשל היותה שכונה ירוקה ושקטה, אשר קרובה למוסדות תרבות וחינוך בעיר וכמובן גם אל חוף הים. רוכשי הדירות בפרויקט נהנו ממחירים נמוכים משמעותית ממחירי השוק כתוצאה מהוזלת העלויות לרוכשים בקבוצת הרכישה שארגנה פרי נדל"ן. דירות 3 חדרים נמכרו בפרויקט במחירים של כ-1.5 מיליון שקלים.

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: 0404web@gmail.com